Люка Дин бе изпуснат в наказателното поле, защитникът пусна успореден пас към Суарес, който чакаше пред голлинията, но Ругани протегна крак в последния момент, предотвратявайки голова асистенция!

Бентанкур заменя Пянич.

56′

Меси влиза на мястото на Деулофеу.

50′

Преимущество на Барселона в началните минути на второто полувреме, но въпреки това продължава липсата на чисто положение пред вратата на Буфон.

45′

Начало на второто полувреме.

12′

Жълт картон за Алекс Сандро.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Много добро включване и пробив на Дибала, който нахлу в наказателното поле и стреля по диагонал, но топката минава на сантиметри над гредата!

42′

Деулофеу опита да преодолее Буфон с удар по диагонал от наказателното поле, но изпълнението му е неточно.

37′

Луис Суарес изскочи зад защитата на домакините, но уругваецът е бил в положение на засада.

30′

Паулиньо получава жълт картон за симулация, след като бразилецът се опита да си изпроси дузпа. Правилно решение на главния съдия Милорад Мажич.

22′

Опасно центриране от свободен удар минава през няколко футболисти и се удари в страничната греда!

21′

Жълт картон за Пянич.

18′

Дибала стреля, но топката е уловена от Тер Щеген.

14′

Гостите от Барселона успяха да поизнесат играта в половината на съперника, но въпреки това не успяват да стигнат до някоя по-интересна атака пред вратата на Буфон.

10′

Паулиньо опита удар извън наказателното поле, който е слаб и неточен.

7′

Доста отворен мач в първите минути, като териториалното предимство е на страната на "бианконерите".

2′

Първата реална голова опасност е факт! Дъглас Коща стреля на 7-8 метра от вратата, но Тер Щеген улови топката, която премина през няколко футболисти!

1′

30. Бентанкур 25. Вермален

Ювентус приема Барселона в мач от група "D" на Шампионска лига. Двата отбора ще изиграят пореден сблъсък в турнира последните издания на турнира. В първия мач от тазгодишната надпревара каталунците помляха своя съперник с класическото 3:0. Със същия резултат обаче тимът от Торино надделя над "блаугранас" преди няколко месеца, изхвърляйки хората на Луис Енрике от елиминациите.

Ювентус не се намира в най-добрата си форма. Футболистите на Алегри изостават от първото място в Серия "А", а през уикенда загуба от Сампдория с 2:3, като в един момент от мача резултатът беше 3:0 за отбора от Дженоа.

Барселона е на другия полюс - лидер е в шампионата на Примера дивисион, стои доста стабилно във всички фази на играта и води вече с 10 точки пред големия съперник Реал (Мадрид). Също така е непобеден във всички турнири от началото на сезона.

И така - време е за епизод пореден от Ювентус - Барселона...

Ернесто Валверде: Очаквам да срещнем най-добрата версия на Ювентус

Валверде: Нека не мислим за новия договор на Меси, важен е отборът на Ювентус

"Опитваме да създадем възможно най-много голови положения"