Турнир: Шампионска лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Чибота влиза на мястото на Десподов.

90+1′

Жълт картон за Каули.

90′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Каули! "Орлите" хванаха на контраатака гостите, който се бяха изнесли доста напред. Вандерсон напредна с топката и с диагонален пас изведе Каули сам срещу Обрадович, а бразилецът без затруднение го преодоля.

84′

Тио Чипот заменя Коус.

82′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Ману! Каули комбинира с Десподов, който върна в наказателното поле. Там защитник на Мура овладя, но допусна Каули да му отнеме. Бразилецът пусна към Ману, който от няколко метра нямаше как да сбърка.

79′

Страхотен пропуск на Ману! Каули получи пас от Ману отляво. Бразилецът успя да преодолее Обрадович и върна към Ману. Нидерландецът обаче от няколко метра отправи слаб удар, който бе избит от голлинията.

77′

Ману влиза на мястото на Сотириу.

Снимка 540922

65′

Баджи заменя Сантана.

64′

ГОЛ ЗА МУРА! Хорват изравни! Коус получи отдясно и намери Хорват в наказателното поле. Халфът от няколко метра нямаше как да сбърка - 1:1.

59′

Клепач се озова очи в очи с Кахлина и опита да го преодолее. Нападателят опита удар по диагонала, но хърватският вратар се справи.

58′

Мандич заменя Чипот.

57′

Вандерсон проби през центъра и направи двойно с Каули. Бразилецът с български паспорт опита силен удар, който бе блокиран и излезе в корнер.

50′

Жълт картон за Десподов.

Снимка 540921

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ.

46′

Вандерсон заменя Текпетей.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

Десподов центрира отдясно от корнер. Сотириу бе изпуснат от отбраната на гостите, извиси се и отправи удар с глава, който мина над вратата.

44′

Каули опита удар от дистанция, който Обрадович улови.

38′

Удар от далечна дистанция на Щурм минава над вратата.

35′

Жълт картон за Текпетей.

Снимка 540920

34′

Сантана получи възможност да отправи мощен удар от около 15 метра. Топката бе право в обсега на Матко Обрадович, който боксира.

29′

Опасен удар на Клепач от близка дистанция минава над вратата.

25′

Коус овладя след лошо изчистена топка от защитата на Лудогорец. Халфът отправи удар, който Кахлина изби в корнер. След неговото изпълнение и последвало балонно центриране топката "кацна" на горната греда.

17′

Мура опита да затрудни Лудогорец отдясно. Щурм напредна и отправи удар по диагонала, който мина покрай вратата.

Снимка 540924

11′

Сантана проби през центъра и отправи удар от около 20 метра, който мина покрай вратата.

6′

Удар на Текпетей от границата на наказателното поле е уловен от стража на гостите.

4′

ГООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Сотириу! Каули пропусна топката след центриране отляво за връхлитащия кипърец, който не остави шансове на вратаря.

1′

Начало на мача.

1′

97. Филипович

Лудогорец приема Мура в мач-реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата в Разград е от 21:00 часа.

Първият мач в Словения завърши при резултат 0:0 и днес българският шампион ще е в търсене на попадения, които да класират отбора напред.

Старши треньорът на "орлите" Валдас Дамбраускас обяви, че очаква сходен двубой в сравнение с първия в Словения.

"Вярвам, че мачът няма да е много по-различен от това, което беше в Словения. Ние трябва да сме готови, защото Мура е опасен отбор, но все пак трябва мислим повече за нашия стил и да успеем да преодолеем стабилната защита на съперника. Показхме, че имаме дълбочина в състава и можем да разчитаме на всички. Ще избера 11 футболисти, с които смятам, че имаме шанс да вкараме през първото полувреме", каза Дамбраускас.

Валдас Дамбраускас: Работихме много и имаме подобрение от миналата година

"Вярвам, че реваншът няма да е много по-различен от това, което беше в Словения"

Евентуален успех днес, ще донесе поне 2.94 милиона евро на Лудогорец, тъй като освен преминаване в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, отборът вече ще е сигурен участник в групите на новия турнир - Лигата на конференциите. Дори и да отпаднат в следващия етап на ШЛ, разградчани отиват в плейофа на Лига Европа.