Отборът на Виктория (Пилзен) записа много важна победа над Рома тази вечер. Домакините се поздравиха с успех 2:1, който им осигури място в Лига Европа в следващия кръг.

ЦСКА (Москва) заби звучен шамар на Реал насред Мадрид, но се сбогува с Европа

"Армейците" сразиха "белите" с 3:0

Резултатът беше открит чак в 62-ата минута, когато Копиц подаде към Ян Коварик, а той с лекота отклони топката в мрежата за 1:0. Отговорът на "вълците" обаче не закъсня и шест минути по-късно, те изравниха. Давиде Сантон изведе на чудесна стрелкова позиция Ченгиз Юндер и от границата на наказателното поле мушна кълбото в мрежата с много красив удар - 1:1.

Снимка 394950

В 73-ата минута, домакините отново поведоха чрез гол на Томаш Хори. Той посрещна топката с глава рикоширала топка и без много да се замисли я насочи към вратата - 2:1, с което оформи и крайния резултат.

В другия двубой от групата, ЦСКА (Москва) разгроми Реал (Мадрид) с 3:0, но все пак остана на последното място и се сбогува с Европа.