Отборът на Реал (Мадрид) записа победа с 2:1 над Виктория (Пилзен) в тазвечершния мач от Група G в Шампионска лига. Успехът за "белите" бе донесен от Карим Бензема и Марсело, докато за гостите почетно попадение отбеляза Хрошовски.

Резултатът бе открит още в 11-ата минута, когато Лукас "достави" топката на главата на Бензема, а той с безпощаден удар я насочи към левия ъгъл от близко разстояние, мушвайки я в мрежата за 1:0.

Ювентус победи Манчестър Юнайтед с 1:0 като гост

Ювентус няма спирка! Дибала подчини Юнайтед насред "Олд Трафорд"!

"Бианконерите" дръпнаха на лидерската позиция в групата

В 55-ата минута, Бейл комбинира с Марсело в наказателното поле, а той се възползва от грешката на Хрушка и с прехвърлящ удар изпрати топката в мрежата за 2:0.

Снимка 385205

Източник: БГНЕС

В 71-ата минута, попадение на Карим Бензема не бе зачетено заради засада, въпреки многобройните оспорвания от страна на играчите в "бяло". Така се стигна до 79-ата минута, когато Чермак с къс пас изпрати хубава топка към Хрошовски, а той директно шутира към долния десен ъгъл и се разписа за 1:2. Силите на гостите обаче не стигнаха за нещо повече и те си тръгват разочаровани от "Бернабеу".

След тази победа, Реал (Мадрид) зае първото място във временното класиране в групата с актив от 6 точки, колкото има и вторият Рома. ЦСКА (Москва) е трети с четири, а Виктория (Пилзен) остава на последното място с една.