Наказателната акция на ПСЖ в Шампионската лига продължи и срещу Андерлехт. Парижани спечелиха гостуването си на белгийския първенец с 4:0. Попаденията за парижани бяха дело на Мбапе(3), Кавани(44), Неймар(66) и Ди Мария (88).

Тимът на Унай Емери води в група "В" с 9 точки и голова разлика 12-0. Втори е Байерн с 6 пункта, следван от Селтик с 3, а Андерлехт все още не е открил актива си.

Снимка 318681

Двубоят започна отлично за гостите, коит откриха резултата още в 3-ата минута. Тогава Верати пусна към Мбапе в наказателното поле и младокът със силен удар по диагонала даде преднина на своя отбор.

Байерн (Мюнхен) разби Селтик с 3:0

Байерн на Юп мина и през Селтик (ВИДЕО)

"Баварците" с класически успех над "детелините"

Въпреки сериозния натиск, който упражни ПСЖ, второто попадение дойде едва в 44-ата минута. Тогава Неймар напредна фронтално срещу вратата и нанесе бомбен удар, който Селс успя да избие. Топката попадна в Мбапе, който я подаде с глава към Кавани и уругваецът реализира за 0:2.

Снимка 318682

В 66-ата минута Неймар изпълне отлично пряк свободен удар и направи резултата класически. Крайното 0:4 оформи Анхел ди Мария. Играч на домакините сбърка и подари топката на аржентинеца, който напредн необеспокояван и прехвърли стража на Андерлехт за 0:4.