Мишо Александров се появи в игра за своя Легия, но това не помогна на отбора на Варшава да вземе нещо повече от гостуването си на Спортинг (Лисабон). Домакините, които в миналия кръг бяха на крачка от сензация срещу Реал, удариха дебютанта в групите с 2:0, като успяха да реализират попаденията си още през първото полувреме.

В рамките на по-малко от десет минути лисабонските лъвове приключиха интригата в срещата, след като първо Браян Руиз се разписа в 28-та минута, а в 37-та бившият футболист на Волфсбург - Бас Дост добави още едно попадение.

Българският национал Мишо Александров се появи в игра 46-та минута, но не повлия на развоя и събитията до края на мача.

Така поляците са твърдо на последна позиция с голова разлика 0:8, след като допуснаха катастрофално поражение от Дортмунс с 0:6 на старта. Спортинг е на трето място с 3 точки, с една по-малко от лидерите Борусия и Реал, които имат по 4 точки.