Дяков е заменен от Кампаняро.

75′

Кешеру заменя Мисиджан.

68′

Матею изчиства топката в последния момент, след шут на Вандерсон. Голът изглеждаше сигурен за гостите.

64′

Матею бележи за 2:1 за Виктория! Гол за домакините, след като Натанаел закъсня и не успя да покрие човека си.

60′

Отменен гол в полза на Виктория! Бакош бележи, но е маркирана засада. Повторенията не са особено категорични...

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

37′

Жълт картон за Дюриш.

34′

Уникално спасяване на Стоянов! След бомбен шут към вратата му, националният страж избива топката в дясната греда! Опасността е предотвратена!

30′

Жълт картон за Хорава.

22′

Жълт картон за Паломино.

17′

Жълт картон за Хубник.

16′

ГОЛ за Лудогорец!!!!!! Мисиджан бележи във вратата на Виктория!

12′

Няколко поредни ъглови удара в полза на Виктория. Именно така дойде и първият гол за състава в мача.

7′

ГОЛ за Виктория! 1:0 за домакините! Дюриш бележи в полза на състава от Пилзен.

6′

Българският тим явно ще действа на контраатаки с едно извеждащо подаване от централната част на терена, директно към някой измежду двамата състезатели в предни позиции. За момента тези им действия не водят до отбелязването на попадение.

4′

Лудогорец приема играта в половината си, но това е по-скоро нормално и обяснимо, с оглед предимството от два чисти гола на гостуващия състав след първия двубой.

3′

Опит за налагане на териториален натиск, от страна на домакините.

1′

Роман Пиварник Георги Дерменджиев

Отборът на Лудогорец е изправен пред поредната си историческа вечер. „Орлите” гостуват на чешкия първенец Виктория (Пилзен) в мач-реванш от плейофната фаза за влизане в групата на Шампионска лига.

Селекцията на Георги Дерменджиев има чист аванс от 2 гола и сякаш всичко води към нов техен пробив в „лигата на богатите”. Предстоят обаче тежки 90 минути в Пилзен, в които Съни Дяков и компания ще трябва да демонстрират своята голяма класа и сериозен европейски опит.

Крайните бранители пред Владислав Стоянов са Йордан Минев и Натанаел Пимиента, а капитанът Светослав Дяков и Лукас Саша ще са двамата вътрешни полузащитници.

На върха на атаката ще действа намиращият се във великолепна форма Джонатан Кафу, а зад него ще играе триото Вандерсон, Марселиньо и Мисиджан.

Напрежението във Виктория е сериозно. Отборът играе колебливо и медиите вече заговориха за евентуална треньорска смяна.

Натискът върху наставника Роман Пиварник се засили още повече след домакинското поражение от Злин в първенството на Чехия. В този двубой не играха доста от титулярите, за да бъдат максимално свежи за битката с Лудогорец.