90+5′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 85,000
90+5′

Отборът. който искаше да спечели - спечели. Отборът, който искаше да загуби - загуби.

90+4′

Корнер за Леверкузен след поредното размотаване на топката от бранителите на Тотнъм.

90+2′

НКуду центрира силно отляво. Топката прелетя над главите на всички нападатели.

90′

Пет минути добавено време. И петдесет няма да стигнат на Тотнъм да отбележи.

86′

Започна голямото лежане. Арангис е "тежко" контузен и напуска. Хаверц влиза. Тий е на 17 години.

85′

Излиза голмайсторът Кампл. Влиза Фоланд.

83′

Дейвис стреля от границата на пенала. Топката мина покрай гредата.

82′

Дайер уцели горната греда с брутален удар. Топрак изчисти добавката от голлинията.

81′

Деле Али е спънат пред полето отдясно.

80′

Топрак стреля с глава след корнер малко над вратата.

79′

Фенове на домакините започват да си тръгват.

77′

Нов удар на Ернандес беше блокиран от Дейвис. После Али провали контраатаката на домакините.

76′

Играчите на гостите вече бавят играта. Домакините нямат идея в атака.

Уолкър отново сбърка на аута. Друг защитник успя да изчисти.

73′

Хьонг-Мин Сон излиза. Н'Коду влиза.

70′

Уолкър отново слиза бързо отдясно, но не успя да центрира.

69′

Чалханоглу сменя Брандт.

66′

Уинкс влиза на мястото на Ериксен.

65′

ГОООЛ! Кампл сам пред вратаря е безпощаден. Поредната грешка на Кайл Уолкър беше наказана. Арангис стреля и Уолкър отклони топката, която попадна в останалия сам Кампл.

64′

Сисоко финтира и дриблира. Влезе в полето и стреля слабо в аут.

62′

Почетино е на тъч линията и не вярва колко грешки правят играчите му.

61′

Много груба грешка на Дайър. Топката стигна до Чичарито след подаване на Мехмеди. Мексиканецът стреля два пъти, първо във Фертонген и после Льорис спаси. Чичарито поиска дузпа за ръка на Фертонген.

60′

Кайл Уолкър направи пробив от центъра до вратата и стреля. Топката мина покрай далечната греда.

59′

Янсен стреля в аут от малък ъгъл. Той беше дрънат за фланеката. Ериксон остана отново безмълвен.

58′

Кампл шутира в Уолкър. Гостите не можаха да се въползват от поредната грешка на Уолкър.

55′

Ериксен стреля от много далече. Отново Лено се справи с лекота.

53′

Уолкър центрира към Янсен. Лено сигурно лови. Тотнъм е зинесен напред след почивката.

52′

„Светците по трибуните маршируват". На терена по-скоро се разхождат.

49′

Вендел лежи на тревата след сблъсък с мощния Сисоко

48′

Ериксен стреля на сантиметра до гредата. Преди това Деле Али беше спънат на границата вътре в полето. Ериксон само поклати глава.

46′

"Шпорите " се предвижиха с тъчове и изкараха топката в аут.

45′

Критични коментари в английските медии относно играт на Тотнъм. Бербатов е в кралската ложа. Той е споделил, че иска да се върне в Англия.

45+1′

Янсент направи нарушение. Публиката изригна, защото Деле Али вкара топката във вратата след сигнала.

Бърза, но пълна с грешки игра. Двата отбора изиграха трето полувреме без гол.

Снимка 260697

45′

Две бързи атаки и на двата тима спрени с грешки.

44′

Деле Али опита някава ножица в полето. Този път "шпорите" са напред.

43′

Ернандес не можа да отбележи сам от чиста позиция. Ударът му беше леко отклонен в корнер. Топката беше загубена от Уолкър пред вратата. Първият удар на Брандт беше блокиран.

40′

Само един удар досега и от двата отбора.

Снимка 260699

39′

Скоростта е много високо и грешките зачестиха и от двата отбора.

35′

Тотнъм се настани в половината на Байер.

34′

Бърза атака отдясно на Тотнъм. Сисоко надцени скоростта на Уолкър,

33′

Ериксен стреля силно. Лено избива топката напред.

30′

Излиза Дембеле!? Влиза Янсен.

Снимка 260698

29′

Брандт центрира след контраатака, тръгнала след грека на Уолкър, Дембеле пресече пред връхлитащия Чичарито.

28′

Корнер за Тотнъм. Янсент ще влиза.

26′

Играчите на Тотнъм си подават топката пред вратаря, което засега остава ненаказано.

25′

Дайер отново беше бавен и изпреварен от Чичарито. Ериксен свири фаул на нападателя.

25′

Дембеле свали Кампл на земята и спря опасна атака.

22′

Сисоко центрира, Лено изпусна топката, но защитник изчисти в тъч.

19′

Поредните глупости при изнасяне на топката от страна на домакините. Пресата не им понася.

18′

Сисоско спечели няколко тъча с физиката си.

16′

Леверкузен бяха близо до гола, но защитата отново успя да пресече прострелното подаване. Домакините веднага контраатакуват. Играта стана много бърза.

15′

Деле Али сбърка с подаването си при обещаваща атака на домакините. Тотнъм рядко атакува.

14′

Чичарито финтира и подаде извеждащ пас. Защитата успя да го пресече.

12′

Фаул за гостите отдясно близо до полето. Онияма нанесе удар с ръка лицето на Мехмеди.

10′

Джонатан Та събори Али до тъча, след като беше надбяган. В началото на мачовете картони не се раздават.

8′

Първа атака на Тотнъм. Ериксен не можа да се ориентира в полето.

6′

Поредната нескопосана изява на защитата на Тотнъм. Мехмеди се вкара в засада и ликвидира опастността.

4′

Чудесна комбинация на „аспирините". Последва дълга атака в полето на домакините, които успяха геройски да изчистят в корнер.

3′

Льорис показва техника в полето и след това защитата му сгреши. Байер спечели корнер.

2′

Играчите на Байер се хвърлиха да пресират веднага.

1′

Чичарито си каза молитвата. Център за Тотнъм.

Камерън Картър-Викърс Кевин Воланд

Тотнъм и Байер Леверкузен ще играят пред 85,000 зрители на стадион Уембли. Двата отбора играха преди две седмици и не можаха да си отбележат гол. А и не направиха запомнящ се двубой.

Може би днес няма да е така. Англичаните загубиха първия си домакински двубой срещу Монако с 1:2 и сега са длъжни да вземат първи точки на свой терен. Група Е е най-оспорваната през тази година и време за грешки вече няма.

„Шпорите" играят на Уембли защото техният Уайт Харт Лейн се реконструира и ще стане с капацитет от 60,000 седящи места.

Тоби Алфервейрелд и Хари Кейн отново няма да могат да бъдат използвани.

Маурисио Почетино, мениджърът на домакините, счита, че отбора е в особен период, защото нито печели, нито губи мачовете си.

Рогер Смит от своя страна смята, че неговиият Байер Леверкузен отива да покаже какво може на терена. Той е оптимист, че неговите възпитаници ще покажат най-доброто на което са способни.

Тотнъм е на второ място в група Е с 4 точки, а „аспирините" са трети с 3 точки. Другият двубой противопоставя - водачът Монако с 5 точки на ЦСКА Москва с 2 точки. Очакванията са, че всичко ще се реши след последните срещи през декември.