90+5′
Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: 8,945
90+5′

Монако остана с 1 точка от 3 мача. Бешикташ със зряла и организирана игра заслужи третата си победа.

90+4′

Гостите пазят топката на корнера.

90+3′

Куарешма получи топката на скорост отдясно, напредна и стреля остро в аут.

90+2′

Центриране към Лопес. Топката беше невъзможна. Монегаските са отчаяни.

90′

Куарешма потърси Бабел с центриране отдясно. Защитата изчисти.

89′

Субашич беше затруднен след връщане. Защитата се справи.

88′

Алваро Негредо сменя голмайстора Ченк Тосун.

87′

Рони Лопе с пореден рейд отляво. Топката не можа стигне до Фалкао. Корнер.
Бошилия центрира в ръцете на Фабрисио.

85′

Бошилия влезе отляво, но центрирането му беше лесно отразено.

84′

Домакините имат вече 48% владение на топката, но това не се отразява на резултата.

82′

Фабрисио пресече остро центриране след фаул. Той удари силен шамар на съотборника си Пепе.

81′

Играта е много накъсана с много битка в средата на терена.

80′

Мачът се развива според желанията на гостите. Домакините не могат да подредят играта си.

78′

Бошилия сменя Сидибе. Офанзивна смяна.

75′

Йозякуп можеше да вкара трети гол. Той финтира и стреля остро по земя. Субашич спаси с крак.

74′

Гари Медел сменя Арслан.

73′

Йозякуп заменя Талиска.

71′

Ударите са 12-8. Във вратата 5-4. Резултатът обаче е в полза на гостите.

70′

Лопес внесе динамика в играта на Монако, но засега няма подкрепа.

70′

Фалкао стреля фалцово. Фабрисио покри ъгъла си и изби в корнер.

69′

Куарешма стреля остро отдясно в аут.

68′

Пепе успя да пресече извеждащ пас отляво на нападението на Монако.

67′

Лопес стреля отдалече. Право в ръцете на Фабрицио.

66′

Гостите пресират високо и успяват да пренесат играта далече от своята врата.

64′

Лопес направи страхотен рейд отдясно, но Кейта не можа да нанесе удар.

61′

Домакините опитват натиск, но са спирани умело от защитниците на Бешикташ.

59′

Тома Лемар получава лекарска помощ.

57′

Лопес заменя Тиелманс.

54′

ГОООЛ! Тосун отблизо разстреля Субашич. Арслан стреля по земя. Топката се отби от гредата и стигна до Бабел, който намери непокрития Тосун.
Защитата на домакините само наблюдаваше случващото се.

51′

Куарешма догони топката до аутлинията отдясно, но не можа да я върне към свой съотборник.

49′

Засада с няколко метра на Бабел. Балде получи картон за нарушение преди това.

47′

Фабрисио излезе и изчисти пред полето. Тосун фаулира грубо Глик.

46′

В другия мач в групата домакините от Лайпциг водят с 3:2 на почивката.

45′

Център за домакините.

45+1′

Прогнозата на специалистите се оправдава. Отворен мач с голове.

45′

Балде отблизо с глава не можа да порази целта. Аут.

44′

Корнер отдясно за Монако.Топката не можа да бъде отиграна от нападател.

43′

Гостите разиграват продължително отзад. Очевидно чакат почивката.

42′

Балде подаде на Фалкао в полето, но ударът на колумбиеца беше блокиран.

39′

Тиелеманс получи топката фронтално но ударът му беше точно в ръцете на Фабрисио.

37′

Владението на топката е в полза на гостите: 43% на 57%.

36′

Арслан спря Фалкао с тактическо нарушение.

34′

ГОООООЛ! Перфектно центриране на Куарешма отдясно и Тосун се извиси на скорост и забоде топката до близката греда.

30′

ГООООООЛ! Радамел Фалкао получи топката на скорост в полето леко отляво, финтира и стреля по земя неспасяемо в далечния ъгъл.
Прекрасен извеждащ пас на Балде.

28′

Райън Бабел влезе на скорост, финтира, стреля, но топката се отклони от защитник в корнер.

25′

Отборите си разменят по някой друг фаул. Мазич не е голям фен на картоните.

24′

Фалкао за малко да вкара, възползвайки се от грешка на Моутиньо. Топката мина до близката греда в ляво на атаката.

23′

Лемар центрира остро отляво. Никой не можа да засече топката.

22′

Домакините постепенно пренесоха играта в половината на Бешикташ.

20′

Силен удар на Хътчинсън след фаул. Субашич се разтегна и изби в корнер.

19′

Мачът се отвори и средната линия бива преодолявана бързо.

19′

Порто изравни чрез Абубакар.

18′

Лемар стреля над стената, но Фабрисио реагира блестящо и изби в корнер.

16′

Пепе свали на земята откъсващия се Кейта. Фалкао нахлуваше непокрит.

15′

Хътчинсън напредна отляво, но Тосун не изигра правилно ситуацията.

14′

Домакините притежават топката 43% срещу 57% за Бешикташ.

12′

Играта е в центъра на терена без явно превъзходство на единия отбор.

11′

РазенбалШпорт отбеляза гол в другата среща от групата.

8′

Райън Бабел влезе с топката във вратата, но беше отсъдена засада. Тънък момент в мача. Грешка в защитата на домакините

6′

Тосун и Фабиньо си удариха главите след центриране на Еркин отляво. Получават лекарска помощ.

4′

Центриране на Лемар отляво. Топката излезе в аут.

2′

Първи корнер за гостите, които са малко по-активни.

1′

Габриел Боскила Гьокхан Гонул

Шампионът на Франция, Монако ще търси задължителна победа срещу Бешикташ. Дори и частичен неуспех ще превърне "монегаските" в претендент за третото място в групата даващо право на участие за Лига Европа през пролетта.

Турците направиха летящ старт и ще се опитат да осигурят класирането си за осминафинал възможно най-рано. Те не се представят добре във вътрешния шампионат, където изостават с 8 точки от лидера Галатасарай.

Фалкао и Жорж не можаха да вземат участие при драматичната загуба от Лион с 2:3, но днес се очкава да бъдат на линия. Фабиньо също ще бъде свеж след изтърпяно наказание в петък. Габриел Боскила изигра първи мач след наказание, но няма да бъде титуляр днeс.

Райън Бабел получи червен картон за Бешикташ при загубата от Генчлербирлиги и ще търси реабилитация. Адриано се възстановява след контузия, но беше на пейката и може да стартира днес.

Специалистите предричат здрав мач, в който ще паднат голове. Много е вероятно победител да не бъде излъчен и точките да бъдат поделени след 2:2.