Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Жълт картон за Обамеянг.

88′

Мората влиза на мястото на Бензема.

87′

ГОООЛ ЗА ДОРТМУНД! Резултатът вече е 2:2, след като Шюрле бележи със силен удар леко встрани от наказателното поле.

83′

Страхотно спасяване на Навас, който с върха на пръстите успя да отрази удар на появилия се като резерва Пулишич.

78′

Емре Мор влиза на мястото на Герейро.

77′

Жълт картон за Герейро.

74′

Жълт картон за Вайгъл.

72′

Пулишич влиза на мястото на Дембеле.

70′

Ковачич заменя Хамес Родригес.

69′

Страхотна възможност за изравняване на резултата, но мощен удар на Герейро от дъгата на наказателното поле е избит в корнер от Навас-

68′

ГООООЛ ЗА РЕАЛ! Варан се реваншира за автогола, след като успя да вкара топката в мрежата след удар на Бензема в гредата.

63′

Серхио Рамос получава жълт картон.

60′

Страхотен пропуск на Роналдо, който засече с глава центриране отляво, но ударът му мина на сантиметри от страничната греда.

58′

Шюрле влиза на мястото на Гьотце.

51′

Страхотно отиграване на Осман Дембеле, който с едно движение елиминира двама футболисти на съперника, но стреля високо над вратата. Веднага след това нова атака, Обамеянг стреля по диагонала, но Навас боксира в тъч.

49′

Жълт картон за Шмелцер

47′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме, което завършва със справедливо отменен гол на Роналдо.

43′

ГОООООООЛ ЗА БОРУСИЯ! 1:1 е резултатът, след като Навас се опита да избие удар от фаул, но кълбото рикошира във Варан и се върна в мрежата

33′

Удар с глава на Обамеянг след центриране от корнер е избит от Навас.

24′

Страхотна възможност за Борусия, който продължава да е много агресивен от началото на срещата, но удар на Дембеле мина над вратата.

16′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ! 1:0 за мадридчани, които откриват след брилянтна контраатака, която завърши с гол на Роналдо след иагонален удар!

11′

Борусия е по-активният и агресивният отбор, като до момента пресира съперника и рядко му позволява да изнесе топката зад центъра.

4′

Шеметно начало на срещата, двата отбора си размениха по един пряк свободен удар, отразен от двамата вратари.

1′

Паслак Иско

Борусия (Дортмунд) и Реал (Мадрид) се изправят в мач от Шампионската лига, а шоуто между тези два отбора със сигурност ще е гарантирано. Особено, ако погледнем последните сблъсъци между тях в турнира, които винаги завършват с много попадения, обрати и атрактивен футбол.

Сега нямаме съмнение, че ще е същото. Реал ще се опита да наруши негативна традиция при гостуванията си в Германия, друг е въпросът дали домакините, които са в супер форма ще позволят това да се случи.

В първия кръг Дортмунд разсипа с 6:0 като гост Легия, докато Реал с късен обрат срещу Спортинг (Лисабон) с 2:1 измъкна 3 точки от "Бернабеу".