Гризман пропуска да вкара за 2:0, след като пропусна дузпа за "дюшекчиите"!

Торес отстъпва мястото си на Нико Гайтан.

77′

Пропуск на Левандовски, който бе непокрит в наказателното поле, но полякът не успя да нацели вратата с глава.

75′

Шанс за Рибери, който се разходи около дъгата на наказателното поле, стреля, но защитник на домакините успя да сложи крака си, която мина над вратата.

71′

Голмайсторът Караско е заменен от Гамейро.

67′

Добра атака на Атлетико завършва с удар на Караско от дъгата на наказателното поле, но Нойер този път спасява.

66′

Кимих влиза на мястото на Тиаго.

62′

Хумелс влиза на мястото на Боатенг.

59′

Мюлер е заменен от Робен.

56′

Давид Алаба навлезе в наказателното поле от левия фланг, но ударът му бе избит от Облак.

55′

Байерн опитва натиск, но до момента отборът на Карло Анчелоти не може да стигне до реално голово положение.

47′

Продължителна атака на Атлетико завършва с центриране, което е уловено от Нойер.

46′

Начало на второ полувреме.

45′

Край на първо полувреме.

44′

Байерн се опитва да се върне в мача до края на първото полувреме, но за момента домакините са добре групирани в защита.

40′

Жълт картон за Боатенг.

36′

ГОООЛ ЗА АТЛЕТИКО! Яник-Ферейра Караско открива резултата за "дюшекчиите"!

32′

Жълт картон за Алкантара.

29′

Удар на Левандовски, отново Облак спасява.

26′

Жълт картон за Лам.

23′

Двата отбора се вкопчиха в здрава битка, която води до слизания и към двете врати, но до момента без успех.

15′

Жълт картон за Саул.

13′

Невероятно спасяване на Ян Облак, който от 5-6 метра отрази мощен удар от воле на Томас Мюлер, останал сам срещу вратаря след страхотен извеждащ пас.

11′

Добра възможност за домакините, Торес открадна топката от Хави Мартинес, последва финт в наказателното поле, но испанецът поправи грешката си, като с крак блокира удара на нападателя на Атлетико.

5′

"Дюшекчиите" започват по-устремено срещата и се настаниха в половината на съперника в търсене на бързо попадение.

1′

Гайтан Ренато

Байерн (Мюнхен) отново се връща на "Висенте Калдерон", от който не храни добри спомени от последния сезон на Шампионската лига, тъй като именно Атлетико сложи прът в "баварската" машина.

Мюнхенци имат право на реванш, макар и частичен, и не със същия залог, но все пак в такива срещи и честта е важна. И двата отбора стартираха с победи в групата, като "баварците" бяха особено убедителни срещу дебютанта Ростов, разбивайки го с 6:0.

Атлетико пък се наложи на ПСВ при гостуването си в Айндховен с минималното 1:0.

Кой ще продължи победната серия, или пък няма да видим победител тази вечер, предстои да разберем малко преди полунощ...