Тотнъм и мениджърът на отбора Маурисио Почетино изживяха тежка вечер в Милано. Английският отбор се виждаше победител срещу местния Интер, след като водеше с 1:0 до 85-ата минута. Домакините обаче обърнаха резултата до 2:1 и са на второ място в групата от Шампионска лига след Барселона.

"Заслужавахме повече от този мач - като резултат. До изравнителния гол изцяло контролирахме мача, но на стадион като "Сан Сиро" винаги може да се случи нещо невероятно в последните минути.

Когато си в труден период, не е лесно да се изправиш на крака. Направихме грешка и си платихме за нея. Понякога ти се разминава, но в последните ни мачове всяка наша грешка бива наказвана. Така е във футбола. Трябва да гледаме напред", каза Почетино.

Интер победи Тотнъм с 2:1 в мач от Шампионската лига