Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача.

90+1′

ГООЛ ЗА ПСЖ! Неймар се разписа. Парижани организираха нова отлична атака. Мбапе намери Рафиня, който нахлу в наказателното поле през центъра. Бразилецът намери Неймар, който от няколко метра вкара за 1:3.

90′

Гей заменя Диало.

Снимка 507984

90′

Игало влиза на мястото на Уан-Бисака.

89′

Гостите организираха страхотна атака. Мбапе пое топката пред своето наказателното поле, направи страхотен спринт и се озова сам срещу Навас по диагонал. Нападателят нанесе удар, който мина покрай вратата.

80′

Страхотен удар от воле на Погба минава над вратата.

79′

Грийнууд влиза на мястото на Кавани.

79′

Ван де Беек заменя Марсиал.

78′

Кеерер влиза на мястото на Флоренци.

78′

Рафиня заменя Паредес.

74′

Погба заменя Рашфорд.

Снимка 507979

70′

Втори жълт картон за Фред.

69′

ГООЛ ЗА ПСЖ! Маркиньос бележи! Топката бе изчистена след центриране на корнер. Ерера нанесе удар, който бе безкрайно неточен, но Диало успя да отклони кълбото към Маркиньос, който засече във вратата за 1:2.

68′

Пропуск на Бакер! Неймар намери Бакер оставения сам Митчел Бакер. Нидерландският краен защитник стреля по диагонала, но Де Хеа спаси.

65′

Бакер заменя Кийн.

Снимка 507983

65′

Ерера влиза на мястото на Паредес.

64′

ГРЕДА! Неймар получи отдясно пред наказателното поле и центрира на втора греда към Флоренци. Италианецът потърси Маркиньос, който с глава нацели гредата.

59′

Жълт картон за Верати.

55′

ГРЕДА! Кавани се озова сам срещу Навас, напредна и копна топката над вратаря, но кълбото срещна гредата. Топката стигна до Марсиал, който нанесе удар, но Маркиньос изби пред голлинията.

Снимка 507978

49′

Пропуск на Марсиал! "Червените дяволи" организираха страхотна атака на скорост. Кавани чукна с пета към Рашфорд отдясно. Нападателят нахлу в наказателното поле и намери Марсиал, който от няколко метра стреля високо над вратата.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

Снимка 507970

38′

Жълт картон за Паредес.

32′

ГООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Рашфорд се озова фронтално срещу Навас и стреля от около 20 метра. Вратарят успя да избие. Топката стигна до Уан-Бисака, който намери Рашфорд. Нападателят отново стреля, топката срещна тялото на Данило и влезе във вратата.

26′

Бруно Фернандеш центрира от корнер. Мактоминей бе оставен сам в наказателното поле, но нанесе слаб удар с глава и Навас улови.

23′

Жълт картон за Фред.

Снимка 507972
16′

Рашфорд опита слаб удар от границата на наказателното поле, който не затрудни Навас.

Снимка 507971

10′

Флоренци опита силен диаголен удар, който бе отразен от Де Хеа.

6′

ГОООЛ ЗА ПСЖ! Неймар бележи! Неймар и Мбапе комбинираха. Френският нападател нанесе удар, който бе блокиран. Неймар се измъкна зад гърба на Алекс Телес и с удар по диагонала матира Де Хеа.

Снимка 507969

1′

33. Уилямс 32. Пембеле

Манчестър Юнайтед приема ПСЖ в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Двубоят на "Олд Трафорд" започва в 22:00 часа.

"Червените дяволи" имат нужда от точка в оставащите си две срещи, за да се класира за елиминационната фаза. Равенството гарантира на англичаните едно от първите две места в група "Н", а победата - почти сигурно първата позиция.

До момента възпитаниците на Оле Гунар Солскяер записаха три победи и едно поражение - от Истанбул Башакшехир в Турция. Юнайтед като че ли се преобразява, когато става дума за мач в Европа. У дома тимът има едва една победа от 7 мача във Висшата лига, но в континенталните турнири е безгрешен - 7 мача и 7 победи.

Оле Гунар Солскяер: Страхотно е да спечелим по този начин, това е традиция за Манчестър Юнайтед

Както видяхте, ние сме във форма и с наближаването на края на срещата не спирахме да атакуваме

ПСЖ няма добри спомени от мачовете с Манчестър Юнайтед. В първия кръг на тазгодишното издание бяха надиграни с 1:2 у дома. През март 2019 година бяха отстранени на осминафиналите в турнира след загуба с 1:3 на "Парк де Пренс" и победа с 2:0 на "Олд Трафорд". "Принцовете" не се намират в добра форма, като не успяха да победят и в последните си два мача в Лига 1.

Парижани ще са без четирима играчи в Манчестър - Мауро Икарди, Пабло Сарабия, Юлиан Дракслер и Хуан Бернат.

За "червените дяволи" няма да играе Фил Джоунс, който е с тежка травма. Аксел Туанзебе е наказан. Под въпрос за мача до последно ще е Люк Шоу.