Манчестър Юнайтед и Йънг Бойс завършиха 1:1 в мач без значение за двата тима в Шампионската лига. "Червените дяволи" вече бяха подсигурили първото си място в група F, докато швейцарците се нуждаеха от чудо, за да се доберат до място в Лига Европа.

Тази вечер временният мениджър на домакините Ралф Рангник бе дал почивка на основни свои футболисти. Това отвори шанс за куп резерви и младоци, които обаче не успяха да го зарадват с победа.

Байерн (Мюнхен) победи Барселона с 3:0 в Шампионската лига

Невзрачна Барселона се сбогува с Шампионската лига

Байерн (Мюнхен) не пожали каталунците - 3:0

Интересното в групата ще се случи утре, когато Аталанта и Виляреал влизат в директна битка за място на осминафиналите. Днес обилен снеговалеж отложи интригуващия сблъсък между италианци и испанци.

Снимка 556586

Източник: EPA/БГНЕС

Въпреки множеството на брой ротации, Манчестър Юнайтед зарадва своя мениджър с откриващо попадение в осмата минута. Люк Шоу напредна по фланга, след което отправи перфектно центриране за Мейсън Грийнууд. Нападателят отигра акробатично със странична ножица и получи овациите на "Олд Трафорд".

В 34-ата минута Хуан Мата пропиля страхотна възможност да удвои, а малко по-късно испанецът съжаляваше, защото гостите изравниха.

Силен снеговалеж отложи Аталанта - Виляреал

Двубоят би трябвало да се изиграе утре, по същото време

В 42-ата съсипваният от критики Дони ван де Беек сбърка при изнасянето и позволи на Фабиан Рийдер да стреля технично от дъгата, за да види как кълбото се забива в горния ляв ъгъл на Хендерсън.

Въпросният страж имаше медицински проблеми в 68-ата минута и на врата се наложи да застане ветеранът Том Хийтън.

Снимка 556585

До края по-чистите положения бяха за швейцарския първенец. Силван Хефти комбинира умело с Куентин Масейрас, но изстрелът ми профуча покрай лявата греда.

Ювентус - Малмьо 1:0 в мач от Шампионската лига

Ювентус се оказа големият победител в група Н

"Старата госпожа" не пропусна да се възползва от грешката на Челси

Добри впечатления с изявите си тази вечер натрупа шведът Антони Еланга, който игра в нападение за "червените дяволи" пълни 90 минути.