Гюндоган влиза на мястото на Давид Силва

Отново дузпа за Наполи!

69′

Силва заменя Стърлинг

65′

Опасна атака на Наполи! Камшик отправи удар към опразнената врата на Сити, но Джон Стоунс се хвърли и спаси с тялото си.

57′

Лоша новина за Сари - Инсиние е заменен принудително от Алан

54′

Хубав удар на Лирой Сане от границата на пеналта, но топката преминава много близо до лявата греда.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! СИТИ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА С ДВА ГОЛА АВАНС НАД НАПОЛИ.

44′

Жълт картон за Де Бройне

38′

Дрис Мертенс застана зад топката от бялата точка и шутира право в ръцете на Де Мораеш... Това бе най-добрият шанс за Наполи да намали изоставането си в резултата.

37′

Кайл Уокър извърши нарушение срещу Албиол в наказателното поле и главният съдия на мача отсъди дузпа в полза на Наполи!

37′

Уокър получава жълт картон за нарушението си

36′

Най-накрая оживление в редиците на гостите. Хисай центирира дълбоко в наказателното поле на Сити, но защитата на "гражданите" реагира.

24′

Де Бройне за малко да направи резултата класически и то преди да изтече и четвърт час от началото на двубоя. Ударът му обаче срещна напречната греда.

23′

Давид Силва получи прекалено високо подаване от свой съотборник и не успя да си поеме добре топката, заради което след удара му, тя премина покрай вратата.

20′

За изминалите 20 минути на мача, Наполи няма нито една атака към вратата на Манчестър Сити!

13′

ГОООЛ! Абсолютен шок за гостите от Неапол! Габриел Жесус удвоява резултата на "Етихад".

9′

ГООЛ! Стърлинг открива резултата на "Етихад"! Рахим бе перфектно позициониран в малкото наказателно поле на Наполи, а ударът му остави Пепе Рейна безпомощен.

4′

Сити стартира вихрено двубоя. Кевин де Бройне нахлу на скорост в наказателното поле на Наполи, но бе санкциониран за нарушение в атака.

1′

42 Яя Туре 37 Адам Унас

Тази вечер от 21:45 часа Манчестър Сити приема Наполи в мач от груповара фаза на Шампионска лига. Арена на двубоя ще е "Етихад".

Гуардиола: Наполи може да ни убие

"Глупаво би било играчите ми да си мислят, че съперникът ни е под напрежение след победа над Стоук"

Възпитаните на Пеп Гуардиола са безспорния фаворит в този мач, като са в серия от 9 поредни победи във всички турнири.

Наполи, от своя страна, е лидер в Серия "А" с пълен актив след изиграните 8 кръга, но до този момент италианците не са записали нито една победа при гостуванията си на английските отбори на Острова - 5 загуби и 1 равенство с голова разлика 3:15.

Де Лаурентис: Искам да излезем с резервите срещу Ман Сити

Босът на Наполи: Искам Скудетото, Шампионската лига не е нашата цел

"Футболистите с най-много игрови минути трябва да почиват, за да бъдат свежи за мача с Интер"