Отборът на Вардар (Скопие) написа нова страница в историята на македонския футбол, след като отстрани Малмьо. Шведите, които имат няколко участия в групите на Шампионска лига, загубиха с 1:3 реванша в Скопие и напуснаха изненадващо надпреварата.

В първата срещата бе завършила при резулат 1:1, а началото на двубоя в македонската столица бе повече от добре за Малмьо, след като Маркус Розенберг даде преднина на шведския отбор след попадение от дузпа в 16-та минута.

През второто полувреме обаче домакините показаха страхотен характер, стигайки до пълен обрат. Неговото начало бе дадено от бившия футболист на Ботев - Бобан Грънчаров, който изравни за 1:1 в 56-та минута. Пет минути по-късно Вардар вече водеше с 2:1, а в добавеното време на срещата Бобан Николов оформи крайното 3:1!