Локомотив (Москва) постигна изненадваща победа с 2:1 като гост над Байер (Леверкузен) в мач от група "D" на Шампионската лига. Гжегош Криховяк (16) и Димтри Баринов (37) бяха точни за "железничарите", а между тях Бенедикт Хьоведес си вкара автогол в 25-ата минута.

Гостите откриха резултата в 16-ата минута. Тогава Жоао Марио се възползва от лошо изчистена топка и изведе Криховяк сам срещу вратаря. Полякът с удар в далечния ъгъл вкара за 0:1.

В 25-ата минута Хьоведес си вкара автогол. Защитникът засече силен удар на Шарлис Арангиз в собствената си врата.

В 37-ата минута Локомотив отново си върна предимството. Баринов се възползва от лошо изчистена топка от Храдецки и с удар от около 35 метра намери опразнената врата.

Атлетико (Мадрид) и Ювентус направиха зрелищно 2:2, домакините върнаха два гола

Попадение на Куадрадо след почивката събуди играчите, Ектор Ерера изравни в 90-ата минута