Отборът на Ливърпул разгроми Маримор в тазвечершния мач от Група "Е" на Шампионска лига. "Мърсисайдци" изнесоха голов рецитал с цели седем попадения.

Манчестър Сити победи Наполи с 2:1

Сити продължава да гази в Шампионска лига (ВИДЕО)

Тимът на Гуардиола записа трета поредна победа

Още в 4-ата минута Роберто Фирмино откри резултата, а 9 минути след това, Коутиньо бързо удвои, стреляйки от воле от вътрешната граница на наказателното поле.

В 19-ата минута Мохамед Салах също записа името си в голмайсторската листа и направи резултата класически. Това обаче не бе последното попадение на сметката на "червените" за първата част.

В 40-ата минута, отново Салах се разписа за 4:0.

Снимка 318468

Източник: Liverpool

През второто полувреме Ливърпул продължаваше да упражнява натиск над своя опонент и в 54-ата минута Фирмино отбеляза своя гол №2 в срещата, след като се откъсна от отбраната на Марибор и нанесе силен удар с глава.

Малко преди да изтекат редовните 90 минути, Даниел Стъридж изведе по чудесен начин Чембърлейн, който отбеляза своя първи гол с фланелката на "мърсисайдци". Младокът Трент оформи крайното 7:0 в последните секунди на мача.

Ливърпул заема първото място в своята група с актив от 5 точки и по-добра голова разлика от Спартак (Москва), който също има 5 пункта.

Реал (Мадрид) и Тотнъм завършиха 1:1

Тотнъм не се даде на Реал (Мадрид), Юго Лорис отказа "белите" (ВИДЕО)

Двата тима не се победиха на "Сантиаго Бернабеу"