Лудогорец мечтае за Шампионска лига след класика срещу Младост

Шампионът на България спечели и реванша си срещу Младост – 3:0

Последна промяна в селекцията на Лудогорец. В игра за "зелените" ще видим Абел Анисе.

Още една смяна в редиците на домакините. В игра се появява Огниен Стиепович.

64′

Първа промяна и в лагера на Лудогорец. В игра се появява Клаудиу Кешеру.

63′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!ЛУКОКИ!!!3:0!!! Не след дълго в Подгорица настана време за класика, тъй като резултатът вече беше 0:3. Марселиньо пусна отличен пас към Лукоки, който отново демонстрира висока индивидуална класа и от границата на наказателното поле реализира красиво попадение.

55′

Първа промяна в лагера на Младост (Подгорица).

48′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!!2:0!!ВАНДЕРСОН!! Второто полувреме започна по възможно най-добрия начин за лудогорци. Отбраната на Младост не успя да изчисти една опасна топка далеч от своето наказателно поле. Не и без сърдечната помощ на Кафу, коженото кълбо попадна в краката на Вандерсон, който с няколко лъжливи движения преодоля трима играчи на съперника и с удар в обратния ъгъл на Люлянович направи 0:2!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

38′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!!0:1!! Джонатан Кафу видя включилия се на скорост Лукоки. Той хубаво задържа срещу застигащия го капитан на Младост -Иван Нововчич, след което отправи коженото кълбо неспасяемо в далечния ъгъл на Люлянович.

33′

ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА ДОМАКИНИТЕ! Наглед лекият реванш за Лудогорец можеше да придобие тъмни краски, ако гол на домакините не беше отменен в 33-ата минута. Стефан Букорац се оказа най-съобразителен при един ъглов удар, след което се извиси над всички и отправи голов изстрел с глава. Реферът Пол ван Букел обаче не зачете попадението, тъй като при ситуацията Букорац е бил играл непозволено срещу Козмин Моци.

22′

МОЦИ ПРОПУСНА ДУЗПА!! Сценарият от първата среща бе на път да се повтори в 22-ата минута. Марселиньо овладя една топка в наказателното поле, след което бе съборен непозволено от съперниковия бранител Милош Лакич. Това не остана незабелязано от холандския съдия Пол ван Букел, който моментално посочи дузпата. Зад топката отново застана Козмин Моци, който този път обаче нямаше късмет и стреля точно в обсега на Дамир Люлянович.

20′

Атаките на Младост стават все по-настоятелни. Липсата на достатъчно футболна класа обаче обрича "романтичарите" на хаос.

10′

Далечен изстрел на Марко Бурзанович, който обаче попадна право в обсега на Владислав Стоянов.

8′

САША! Въпреки спокойното начало на срещата, Лудогорец не изневери на своя атакуващ стил и още в осмата минута имаше отлична възможност да поведе в резултата. Джоди Лукоки бе намерен зад отбраната с изключителен извеждащ пас. Крилото, само с едно докосване, чукна към връхлитащия Лукас Саша, който от няколко метра прати коженото кълбо над горната греда.

2′

Агитката на Лудогорец е повече от тази на домакините. Спокойно начало на срещата без положение пред една от двете врати.

1′