Първите полувремена в днешните мачове от Шампионската лига, които започнаха в 22:00 часа. Ето как бяха вкарани головете в тях.

Пари Сен Жермен - РБ (Лайпциг) 1:0, гол на Неймар от дузпа

Лайпциг успя да вземе предишния сблъсък между двата тима с 2:1, след като изоставаше с 0:1

Борусия (Дортмунд) - Брюж 2:0

Ерлинг Халанд откри в 18-ата минута след подаване на Джейдън Санчо. Английският национал направи резултата 2:0 от пряк свободен удар в първата минута на добавеното време.

Лацио - Зенит 2:1

1-0 в четвъртата минута Чиро Имобиле стреля извън наказателното поле след пас на Лукас Лейва.  Марко Пароло направи резултата 2:0 след далечен удар.

В 25-та минута Артьом Дзюба намали за Зенит

Динамо (Киев) - Барселона  0:0

Барселона играе без Меси в експериментален състав. Гризман е резерва.

Ювентус - Ференцварош 1:1

Токмак Чол Нгуен центрира в наказателното поле и Мирто Узуни изненадващо откри за гостите в 19-ата минута.

Кристиано Роналдо вкара с далечен удар страхотен гол за 1:1 в 35-ата минута,

Манчестър Юнайтед- Истанбул Башакшехир 3:0

Два гола на Бруно Фернандеш в 7-ата и 15-ата минута. Първият след страхотен шут. Вторият след голяма грешка на вратаря. Маркъс Рашфорд направи резултата класически с гол от дузпа в 35-ата минута.