Отборите на Йънг Бойс и Валенсия не се победиха в днешния мач от Група H в Шампионска лига. Двата тима завършиха при равен резултат 1:1.

Той бе открит в 26-ата минута, когато Карлос Солер изведе Миши Батшуай на чудесна стрелкова позиция и той се озова очи в очи с вратаря, преодолявайки го с прехвърлящ удар за 1:0.

Снимка 385170

Източник: БГНЕС

През второто полувреме обаче, главният рефер отсъди дузпа в полза на домакините, след като Даниел Парехо извърши нарушение срещу съперников футболист в наказателното си поле. С изпълнението ѝ се нагърби Оару, който не сгреши от бялата точка за 1:1.

В последните секунди на срещата, швейцарците можеха да спечелят трите точки, след като при центриране от корнер, Саного успя да засече топката с глава, но тя отскочи от десния страничен стълб.

Така Валенсия събра две точки в актива си и е на третото място в групата, докато Йънг Бойс са последни с една.