Тази вечер Лудогорец сякаш узна името на потенциалния си следващ съперник в квалификациите на Шампионската лига. Ако "орлите" довършат започнатото срещу Сутиеска, то техен опонент най-вероятно ще бъде ирландският първенец Шамрок Роувърс.

"Детелините" разпиляха Хибърниънс от Малта с 3:0 на свой терен и очакват със завидно спокойствие реванша след седмица на "рицарския остров". Момчетата на Стивън Брадли изиграха много силно първо полувреме, през което стигнаха до попадения на Фин и Уотс.

12 минути преди последния съдийски сигнал, Рори Гафни оформи класиката. Халфът затвърди отличната си форма, като има три гола в последните четири срещи на своя тим.

Както може и да се очаква, в тази среща си дадоха две коренно различни клубни политики. В състава на Шамрок залагат на местни момчета и имаше едва трима чужденци, докато само легионерите, които стартираха за Хибс бяха седем. На резервната скамейка имаше почти още толкова.

Малмьо се измъчи срещу Викингур (всички резултати от пресявките на ШЛ)