Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

Интер победи Тотнъм с 2:1 в мач от Шампионската лига

Интер възкръсна в края и стигна до драматичен обрат над Тотнъм

"Нерадзурите" победиха "шпорите" с 2:1

90+2′

ГОООООЛ ЗА ИНТЕР!!!! "Нерадзурите" стигнаха до победата с попадение на Матиас Весино. Де Фрай отклони топката към уругваеца, а той с глава вкара за 2:1.

89′

Валеро влиза на мястото на Наинголан.

89′

Роуз влиза на мястото на Кейн.

86′

ГООООЛ ЗА ИНТЕР!!!! Мауро Икарди вкара блестящ гол от воле. Аржентинецът намери топката от границата на наказателното поле и не остави шансове на Ворм.

85′

Удар на Дайър минава покрай вратата.

Снимка 378997

81′

Наинголан намери Кандрева, който мигновено опита удар, но над вратата.

72′

Кейта Балде влиза вместо Политано.

Снимка 378996

71′

Ламела е заменен от Уинкс.

68′

Лукас се справи отляво със Скринияр и намери Ламела в наказателното поле. Аржентинецът се изненада, че топката стигна до него и не успя да нанесе добър удар, който Ханданович отрази.

64′

Кандрева влиза вместо Перишич.

63′

Лукас заменя Сон.

57′

Добра атака на Интер завърши със спасяване на Ворм. Политано центрира отдясно, Орие изпусна Перишич, който нанесе удар с глава, но датският страж се намеси и улови топката.

Снимка 378995

53′

ГООООООООЛ ЗА ТОТНЪМ!!!! Кристиян Ериксен опита далечен удар, който Ханданович спаси. Миранда не успя да изчисти топката, която попадна в датчанина, а след рикошет в крака на защитника, кълбото стана неспасяемо за стража на домакините и топката се озова в мрежата му.

51′

Жълт картон за Вертонген.

Снимка 378994

47′

Матео Политано пое топката пред наказателното поле и нанесе удар, който мина покрай вратата.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Удар на Политано от пряк свободен удар срещна стената и топката излезе в корнер.

Снимка 378993

38′

Жълт картон за Санчес.

37′

Пропуск на Кейн! Нападателят получи отличен извеждащ пас от Ериксен, финтира Ханданович, но си поведе топката по-силно и не успя да нанесе удар.

34′

Вертонген сбърка в наказателното поле на Тотнъм, Наинголан му отне топката и намери Брозович. Хърватинът опита силен удар по диагонала, който излезе в аут.

25′

Орие отклони центриране отдясно към своята врата, но Ворм се намеси добре и изби топката.

Снимка 378992

20′

Жълт картон за Скринияр.

14′

Весино шутира над вратата от далечна дистанция.

13′

Кристиян Ериксен опита удар от пряк свободен удар, но Ханданович внимаваше и боксира топката.

Снимка 378988

Източник: twitter

8′

Удар на Наинголан минава над вратата.

1′

87. Кандрева 16. Уокър-Питърс

Интер приема Тотнъм в мач от група "В" на Шампионската лига. Двубоят на "Сан Сиро" е с начален час 19:55.

Двата тима са се срещали общо 4 пъти в евротурнирите, като са си разменили по две домакински победи и са си отбелязали 19 гола.

Мауро Икарди: В Интер израснах като играч и човек

"Тези цветове ми дадоха много"

Към момента "нерадзурите" и "шпорите" се представят много под очакванията. Италианският гранд е едва 15-и в Серия "А", докато лондончани са 6-и във Висшата лига. И двата отбора загубиха мачовете си за първенство през уикенда и ще се надяват да надигнат глава на "Джузепе Меаца" тази вечер.

За домакините аут са Шиме Вършалко и Лаутаро Мартинес. Тотнъм няма да може да разчита на капитана си Юго Лорис, както и Деле Али.

Милан Шкриниар: Нямаме търпение битката с Тотнъм да започне