Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители: Мачът се играе без публика

Реал (Мадрид) спечели гостуването си на Интер с 2:0 в Шампионската лига

Реал (Мадрид) не усети съпротива от Интер и значително подобри ситуацията си в група В

"Кралете" победиха с 2:0 селекцията на Антонио Конте

87′

Кристиан Ериксен ще поиграе няколко минути срещу клуба, за когото е спряган за трансфер през зимата.

86′

Официално предупреждение за появилия се в игра Стефано Сенси.

83′
Снимка 506972

Източник: EPA/БГНЕС

81′

Тибо Куртоа осъществи първото си спасяване едва в 81-ата минута, когато той действа подобаващо при изстрел на Иван Перишич.

78′

Имащият картон Галярдини бива заменен от Стефано Сенси.

77′

Еден Азар видимо се умори и бива заменен от Винисиус.

Снимка 506973

70′

ПЕРИШИЧ! Хърватското крило можеше да върне интригата в този двубой, ако в 70-ата минута марковия му изстрел се бе получил. Техничарят навлезе остро в полето на съперника, нагласи си кълбото на левия крак и стреля към далечния ъгъл на Куртоа - за негово разочарование покрай десния страничен стълб.

62′
Снимка 506965

61′

Алексис Санчес се появява в игра вместо Ашраф Хакими.

Снимка 506971

58′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)!! 0:2!! РОДРИГО! И докато привидният подем бе в редиците на Интер, то Реал беше отборът, който бележеше. В 58-ата минута на терена се появи младият бразилец Родриго, а секунди по-късно, техничарят вече получаваше поздравления от своите съотборници. Той бе забравен на далечната греда на Интер, където с акробатичен удар превърна в гол перфектното центриране на Лукас Васкес.

57′

Мартин Йодегаард напуска терена, а вместо него ще видим излекувания от Ковид-19 - Каземиро.

56′

Родриго се появява в игра, а терена ще напусне Мариано.

55′

Десет минути след началото на втората част, определено можеше да се говори за съживяване в редиците на Интер. За сефте в мача Тибо Куртоа трябваше да се намесва в 55-ата, когато със сетни сили съумя да избие топката от главата на дебнещия да я прати в мрежата Ромелу Лукаку.

47′

Иван Перишич пък ще замести неубедителния тази вечер Лаутаро Мартинес.

46′

На полувремето Антонио Конте предприе две смени. Първата от тях беше рокадата на Алесандро Бастони с Данило Д'Амброзио.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

Снимка 506952

44′

Въпреки своето изоставане, отборът на Интер, вече и с човек по-малко, не можа да осъществи нито една добра атака до почивката. Дори "нерадзурите" сътвориха някои непредизвикани грешки, които можеха да се превърнат и във втори гол за Реал. Това можеше да се случи и в 44-ата минута, ала изстрелът на Модрич премина на безопасна дистанция от вратата на Ханданович.

33′

ИЗГОНИХА ВИДАЛ! Нещо повече, най-активният в протестите Артуро Видал напсува на два пъти Тейлър, който не му остана длъжен. Англичанинът обаче "говори" чрез своите картони и след два жълти за отрицателно време, прати под душовете невъздържания чилиец.

Снимка 506966

32′

ПРЕТЕНЦИИ! Футболистите на Интер имаха огромни претенции към главния съдия Антъни Тейлър, който в 32-ата минута подмина ситуация с дузпа за миланския гранд. Артуро Видал бе изритан от Рафа Варан, но британският арбитър даде знак играта да продължи. При първото възможно прекъсване, въпросният рефер бе обграден от редица играчи в "синьо-черно".

26′

Ромелу Лукаку опита късмета си от пряк свободен удар, ала изпълнението му премина над горната греда.

Снимка 506951

18′

Роберто Галярдини от Интер получава първия жълт картон в мача.

12′

ГРЕДА ЗА РЕАЛ (МАДРИД)! Притеснени от колебливия си старт, футболистите на Интер не можеха да намерят своята игра и предимно се бранеха. "Нерадзурите" проспаха включване на Дани Карвахал в 12-ата минута, което за техен голям късмет завърши само с шут в гредата на домакините.

Снимка 506950

6′

ГОООЛ ЗА РЕАЛ (МАДРИД)!! 0:1!! ЕДЕН АЗАР-ДУЗПА! Наглед титаничният сблъсък стартира на ниски обороти, но попадение на "Джузепе Меаца" все пак падна още в 6-ата минута. Начо от състава на гостите се бе озовал на непривична позиция за себе си - в наказателното поле на Интер. Изведнъж испанският национал беше посечен от непремерената намеса на Николо Барела и реферът Тейлър посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби Еден Азар, преодолял Ханданович за 0:1!

1′