Пропуск на Санчо! Младокът получи топката в наказателното поле и стреля в левия ъгъл, но защитник на Интер се справи и изчисти топката.

65′

Дауд влиза на мястото на Дилейни.

Снимка 449316

64′

Спасяване на Ханданович! Брандт проби до дъгата на наказателното поле и стреля в долния ляв ъгъл, но словенският вратар се справи.

62′

Еспозито заменя Лукаку.

56′

Жълт картон за Барела.

Снимка 449314

47′

Пропуск на Барела! Халфът на Интер проби в наказателното поле и нанесе удар, който мина над напречната греда.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Отлично спасяване на Ханданович! Джейдън Санчо се освободи в наказателното поле и стреля по земя, но словенският вратар се справи блестящо и запази преднината на своя отбор.

44′

Жълт картон за Брозович.

34′

Мартинес падна в наказателното поле на Борусия след съприкосновение със защитник, но главният рефер даде сигнал играта да продължи.

Снимка 449310

31′

Витсел получи топката пред наказателното поле и опита удар, но топката мина високо над вратата.

22′

ГОООЛ ЗА ИНТЕР! Мартинес бележи. Аржентинският нападател получи отличен извеждащ пас зад защитата от Шкриняр и не се затрудни да преодолее Бюрки. Главният рефер Антъни Тейлор провери редовността на попадението с ВАР.

16′

Санчо проби отляво и с остро подаване опита да намери свой съотборник в наказателното поле. Топката обаче бе изчистена.

5′

Удар на Кандрева от пряк свободен удар премина покрай лявата греда на Бюрки.

Снимка 449311

1′

16. Политано 26. Пишчек

Интер приема Борусия (Дортмунд) в мач от група "F" на Шампионската лига. Срещата на "Джузепе Меаца" започва в 22:00 часа.

Двубоят е много важен за "нерадзурите", които все още нямат победа в турнира. Италианският гранд стигна до 1:1 срещу Славия (Прага) у дома, след което загуби с 1:2 от Барселона.

Масимо Морати: Златан в Интер? Това е лудост

"Златан в Интер? Това е лудост"

Мнението е на бившия собственик на клуба Масимо Морати

В същото време "жълто-черните" са лидери в групата с 4 точки - равенство 0:0 срещу Барса и победа с 2:0 над чешкия шампион.

За домакините аут са Алексис Санчес, Стефано Сенси и Данило Дамброзио.

Борусия пристигна в Милано без две от звездите си - Марко Ройс и Пако Алкасер. Срещата пропуска и Марсел Шмелцер. До последно под въпрос ще са Марио Гьотце и Роман Бюрки.

Антонио Конте: Нуждаем се от победа

"Преувеличено е да наричаме двубоя с Борусия финал"