Бившият футболист на Левски Гари Родригес, направи пореден силен мач от началото на сезона за Галатасарай. Турският шампион се разправи по категоричен начин с Локомотив (Москва), побеждавайки го с 3:0 в мач от група "D" на Шампионска лига.

Родригес реализира първото попадение за "чим-бом", след като порази целта още в 9-ата минута.

През второто полувреме Дердийок покачи на 2:0, а домакините останаха с човек по-малко в 87-ата минута заради червен картон на Ндайе.

Цървена Звезда не се даде на Наполи в дебюта си в групите на Шампионска лига

Двата отбора завършиха при нулево равенство

Това обаче не им попречи да вкарат чрез Селчук Инан от дузпа, който оформи крайния резултат 3:0 в заключителните секунди на мача.

В другия двубой от групата Шалке 04 и Порто стигнаха до равенство 1:1. Гостите можеха да открият резултата през първото полувреме, но Телеш пропусна дузпа.

Емболо обаче не пропусна да вкара за германския тим в средата на второто полувреме, но "драконите" успяха все пак да стигнат точка, след като получиха право на втора дузпа, този път реализирана от Отавио.

Ливърпул победи зрелищно с 3:2 ПСЖ на старта в Шампионска лига

Късна драма и голов екшън на "Анфийлд"! Ливърпул нокаутира ПСЖ в добавеното време!