Жълт картон за Кроос.

89′

Муслера лови слаб удар на Каземиро.

87′

Мор центрира от корнер в наказателното поле, където Люиндама стреля с глава, но след рикошет топката излезе в нов ъглов удар.

84′

Байрам центрира в наказателното поле, където Нзонзи изпревари Рамос и стреля опасно с глава, но над вратата.

83′

Андоне с разочароващ удар от далечна дистанция.

Снимка 449115

Източник: uefa.com

82′

Йович заменя Родриго.

79′

Хамес влиза на мястото на Валверде.

78′

Винисиус заменя Азар.

Снимка 449113

Източник: Twitter

77′

Емре Мор влиза на мястото на Сери.

72′

Ново разочароващо изпълнение на Родриго. Бразилецът си създаде положение за стрелба, но нанесе много слаб удар и не затрудни Муслера.

69′

Жълт картон за Нзонзи.

66′

Йомер Байрам влиза на мястото на Белханда.

65′

ГРЕДА!!! Азар бе изведен отлично в наказателното поле, финтира Муслера и стреля силно, но топката срещна горната греда. Кълбото стигна до Марсело, чийто удар бе отразен от вратаря на домакините.

Снимка 449112

61′

Муслера лови удар на Карвахал.

59′

Спасяване на Муслера! Бензема и Азар отново комбинираха помежду си. Белгийският халф опита силен удар, но вратарят на Галатасарай се справи.

Снимка 449109

55′

Нзонзи опита удар от малък ъгъл, но не успя да уцели вратата.

53′

Кроос пусна отличен пас за Бензема. Френският нападател напредна с топката и насочи кълбото към близкия ъгъл, но Муслера показа класа и изби в корнер.

47′

Жълт картон за Сери.

46′

Фегули заменя Донк.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

Снимка 449114

44′

Неточен удар на Бензема извън наказателното поле.

40′

Пропуск на Бензема. Валверде получи топката отдясно. Уругваецът демонстрира отличен поглед върху играта и намери Бензема. Френският нападател стреля силно извън наказателното поле, но прати топката над вратата.

38′

Спасяване на Куртоа!! Райън Бабел проби отляво, майсторски се справи с Валверде и намери в наказателното поле Белханда. Мароканският халф от точната за дузпата нанесе удат в центъра на вратата, който вратарят на Реал изби.

29′

Валверде пробва удар от дъгата на наказателното поле - безкрайно неточно.

Снимка 449105

28′

Реал организира бърза контраатака. Бензема напредна с топката и подаде към Азар. Белгиецът опита удар, но не затруди Муслера.

23′

Каземиро намери Родриго в наказателното поле. Младокът бе изпуснат от защитата на Галатасарай, но нанесе слаб удар, който излезе в аут.

18′

ГОООООЛ ЗА РЕАЛ!!! Бензема и Азар взаимодействаха отляво. Белгиецът потърси нападателя, но топката стигна до Тони Кроос, който с премерен удар прати топката във вратата на Муслера за 0:1.

Снимка 449108

15′

Реал изпълни бързо пряк свободен удар. Валверде намери отдясно Бензема, който се почуди къде да бие топката и не затрудни вратаря на домакините.

14′

Бензема проби в полето на Галатасарай и пусна надясно към Родриго. Бразилецът обаче стреля слабо и Муслера улови без проблеми.

Снимка 449104

11′

Ново спасяване на Куртоа! Сери центрира от пряк свободен удар, Андоне бе изпуснат от защитата на Реал. Нападателят нанесе удар, който вратаря на "белите" изби в корнер.

10′

Спасяване на Куртоа!!! Флорин Андоне без изведен зад отбраната на Реал след пас на Белханда. Румънецът стреля силно, но ударът му бе в обсега на вратаря и той спаси.

7′

Кроос получи топката на границата на наказателното поле. Германският халф опита удар, но след рикошет кълбото излезе в корнер.

5′

Удар на Каземиро от далечна дистанция минава над вратата.

2′

Добра възможност за гостите още в началото на мача. Родриго се измъкна отдясно и намери Азар. Белгиецът обаче не успя да нанесе хубав удар, след което Люиндама изчисти.

1′

97. Емре Мор 25. Винисиус

Галатасарай приема Реал (Мадрид) в мач от третия кръг на груповата фаза в Шампионската лига. Срещата на "Тюрк Телеком Арена" започва в 22:00 часа.

Преди днешната среща двата тима имат по една точка в група "А". "Белите" стартираха с тежка загуба от ПСЖ с 0:3, след което измъкнаха точка от Брюж - 2:2.

В същото време "чим бом" стигна до 0:0 при гостуването си на белгийците, а след това загуби с 0:1 от ПСЖ.

Реал (Мадрид) няма да уволнява Зидан

Испанските медии с нова информация относно бъдещето на французина

Домакините няма да могат да използват голямата си звезда Радамел Фалкао, който е с травма. До последно под въпрос ще са Марио Лемина, София Фегули и Юнес Белханда.

За "белите" в групата се завърна Еден Азар, който не игра при загубата от Майорка. Аут са Гарет Бейл, Лукас Васкес, Лука Модрич, Начо и Марко Асенсио.

Срещата е от изключителна важност и за двата тима. Спекулациите около бъдещето на треньора на Реал Зинедин Зидан не спират, като няма да е изненада, ако бъде уволнен при поражение днес.

Зинедин Зидан: Искам да остана в Реал до края на живота си

"Каквото сме направили преди, си остава в миналото"