Наполи отпадна от Шампионска лига, след като загуби с 1:2 при гостуването си на Фейенорд. Холандският шампион пък записа първи точки в турнира, осъществявайки пълен обрат над селекцията на Маурисио Сари.

Дори победата обаче нямаше да свърши работа на италианците, за да продължат напред, тъй като Шахтьор (Донецк) победи Манчестър Сити с 2:1 по същото време и затвърди втората си позиция в групата.

Иначе Наполи поведе още във 2-ата минута.

Йенс Тоорстра от състава на домакините не игра добре в наказателното поле, топката се озова в Пьотр Зелински, който вкара за 1:0 за Наполи!

До края на полувремето обаче холандците настъпиха, а и Шахтьор вече бе повел с 2:0 срещу "гражданите", така че нещата бяха ясни.

Николай Йоргенсен възстанови паритета в 33-ата минута за 1:1 и така двата отбора се оттеглиха на почивка.

Второто полувреме под знака на превъзходството на домакините, които бяха решени на всичко, за да приключат участието си в евротурнирите с победа.

Тя дойде в заключителните минути след попадение на Жусте за крайното 2:1!