За кой ли път отборът на Залцбург не успя да осъществи мечтата си да играе в групите на Шампионска лига. Въпреки че в последните години в австрийския отбор бяха направени много инвестиции, все нещо не му достига в последната фаза, а след първия мач срещу Динамо в Загреб, нещата изглеждаха по-обнадеждаващи заради равенството 1:1.

Те станаха дори перфектни за домакините, които успяха да поведат в резултата след мощен натиск в началните минути, завършил с гол на Лазаро в 22-та минута. До края на полувремето австрийците имаха още добри шансове за попадение, но такова във вратата на съперника не падна.

През втората част Бериша на няколко пъти пропусна да реши всичко в полза на Залцбург, за да дойде 87-та минута, когато Фернандеш изравни за Динамо, а резултатът прати мача в продължения.

В тях хърватите нанесоха решителния удар чред Судани в 95-та минута, който вкара за крайното 2:1 за Динамо.

Залцбург - Динамо (Загреб) 1:2 (след продължения, 1:1 в първия мач)