Брюж и Монако направиха равенство 1:1 в мач от група "А" на Шампионска лига, с което записаха първи точки в групата, допълвана още от лидерите Борусия (Дортмунд) и Атлетико (Мадрид), които са с по две победи от началото на кампанията.

И двата отбора предложиха равностоен футбол, но "монегаските" първи нанесоха своя удар!

След малко повече от половин час игра селекцията на Тиери Анри организира контраатака през десния фланг, при която Головин изведе Сила в наказателното поле, а последният пусна топката покрай вратаря - 1:0!

Отговорът на домакините обаче дойде още преди почивка, по-точно 7 минути след откриващото попадение!

Центрирана топка в наказателното поле намери Уесли, който с глава възстанови паритета за 1:1!

През втората част и двата тима имаха добри положения да се разпишат поне по още веднъж, но нападателите не показаха точен мерник.