Атлетико (Мадрид) и Локомотив (Москва) завършиха 0:0 в мач от група "А" на Шампионската лига. Домакините имаха голямо предимство и направиха много пропуски. В края на мача руският отбор имаше шансове да сюрпризира "дюшвкчиите".

Играчите на Атлетико имаха добри възможности за гол преди почивакта, но гол така и не падна.

През второто полувреме рунаците също имаха добри ситуации и мачът в края стана двуостър.

Снимка 506960

В 68-ата минута Коке вкара гол, но за съжаление на домакините ВАР се намеси и попадението беше отменено.

След този малко очакван резултат ситуацията в група "А" се зпалете по особен начин. Лидерът Байерн има 12 точки и е сигурен за първото си място. Трите останали тима имат общо 9 точки.

На второ място е Атлетико с 5 точки. Локомотив (Москва) е с 3 точки от 3 равенства, а РБ Залцбург е само с една точка. Австрийският шампион е единственият, който няма повече мачове с Байерн и също има реални шансове за осминафинал.

Байерн (Мюнхен) победи Залцбург с 3:1 в Шампионската лига

След само четири мача - Байерн гарантира продължаването си в следващата фаза на ШЛ

Баварците спечелиха домакинството си на Залцбург с 3:1