Българският национал Александър Тунчев изигра цял мач за трудната победа на Лестър с 2:1 над Бристъл Роувърс в среща от 15-ия кръг на английската Лига 1. Жо Куфур даде преднина на гостите след един час игра, но МатФрайът обърна резултата до 2:1 с попадения в 87-ата и 90-ата минута на срещата.

С тази победа, за която в групата не беше контузеният Радостин Кишишев, "лисиците" излязоха на пето място във временното класирането с две точки и мач по-малко от лидера Скънторп.

Светослав Тодоров пък не се появи в игра за отбора на Чарлтън, който загуби с 1:3 от Барнзли и вече се намира в зоната на изпадащите след петнадесетия кръг в Чемпиъншип.

Гостите стигнаха до успеха още през първото полувреме, когато Джонатан Макен с два и Дарън Муур с един гол направиха резултата 3:0 в полза на Барнзли. Марк Хъдсън върна едно попадение в мрежата на гостите, но това беше само почетен гол, оформил крайното 3:1 в полза на Барнзли.