ЦСКА (Москва) победи с 4:2 като гост СКА (Хабаровск) в мач от 17-ия кръг на руското първенство. Срещата се проведе при -16 градуса на стадион "Ленин".

Георги Миланов започна като резерва за гостите и се появи в игра в 24-ата минута на мястото на Березуцки. В 85-ата минута българският национал бе заменен от Кучаев. Венцислав Христов остана на пейката за СКА през целия двубой.

Дедечко откри резултата за домакините в 5-ата минута. Седем минути по-късно Алан Дзагоев изравни.

Георги Миланов стартира преговори с ЦСКА (Москва) за нов договор

Миланов стартира преговори с ЦСКА (Москва) за нов договор

"Ще изчакаме зимната пауза, за да бъде всичко по-спокойно"

Останалите голове в мача паднаха в последните 15 минути. Първо Понтус Венрблом изведе "армейците" напред в 74-ата минута. В 81-ата Маркович изравни. Две минути по-късно отново Вернблом даде преднина на гостите, а в продължението на срещата Витиньо оформи крайното 2:4.

След този успех ЦСКА събра 29 точки и заема 3-о място във временното класиране, докато СКА е последен с 12 пункта.