Нов силен мач направи Николай Михайлов за своя Мерсин, след като стражът успя да отрази дузпа срещу Денизлиспор, в мач завършил 2:2.

Любопитното е, че домакините от Денизли получиха правото да изпълнят не една или две, а цели три дузпи! Точно една от тях Михайлов успя да улови.

Гостите поведоха с 1:0, а през второто полувреме в рамките на няколко минути допуснаха обрат, но и нямаше как да е иначе, след като срещу тях бяха отсъдени 3 дузпи, с които се стигна до 2:1, а можеше и да е 3:1, ако Михайлов не бе спасил.

Все пак Мерсин стигна до равенството с гол в последния четвърт час на двубоя. Михайлов пък продължава със страхотните изяви в последния месец, като това е втората дузпа, която успява да отрази в рамките на няколко кръга.