Българският национал Александър Тунчев игра пълни 90 минути за своя тим Лестър при победа над Крю Алекзандра с 2:1. Срещата бе от 19-ия кръг на английската Лига 1. "Лисиците" продължават да държат челната позиция във временното класиране с актив от 38 точки.

Лестър поведе с гол на Мати Фриат в 15-ата минута. Калвин Зола възобнови равенството в 30-ата минута. Успеха на домакините донесе Анди Кинг с попадение в 72-ата минута.

Отборът на Чарлтън записа загуба с 1:2 при гостуването си на Куинс Парк Рейнджърс в среща от Чемпиъншип. За отбора на Чарлтън не игра българският нападател Светослав Тодоров (на снимката вляво).

Головете за Куинс Парк Рейнджърс отбеляза Блексток в 17-ата и 80-ата минута. За Чарлтън Ракон се отчете в 30-ата минута. Чарлтън е сред изпадащите, докато "рейнджърите" заемат десета позиция.