Българският национал Кристиан Малинов изигра много силен мач при равенството 2:2 на своя Льовен срещу Сент Трюиден. Срещата бе от белгийското първенство.

Халфът бе замесен и в двете попадения на своя тим. Освен това получи и жълт картон.

Сент Трюиден започна по-добре срещата и поведе в 27-ата минута след гол на Назон. В края на полувремето Льовен изравни. Малинов бе съборен в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Тома Анри реализира дузпата за 1:1.

В 73-ата минута Льовен вкара втори гол. След изпълнение на корнер топката попадна в Малинов, който веднага я насочи към Епиа и той я прати във вратата за 2:1. В края на мача Назон оформи крайното 2:2 след грешка в защитата на домакините.

По този начин Льовен вече има 19 точки и се намира на осма позиция.