Божидар Краев донесе победата на своя Мидтиланд с 1:0 над Рандерс в мач от третия кръг на датското първенство.

Нападателят реализира единственото попадение в двубоя още в 6-ата минута, в която получи пас в наказателното поле, майсторски преодоля един бранител на съперника, след което вкара под плонжа на вратаря на гостите.

Датският шампион продължи да бъде по-добрият отбор на терена, но нов гол не падна и така успехът трябваше да се изстрада до последната минута. Краев пък като цяло бе сред най-активните играчи на тима и остана на терена през целия двубой.

През следващата седмица на Мидтиланд предстои много важен плейоф-реванш за влизане в групите на Шампионска лига. Датчаните се изправят срещу Славия (Прага), а първият двубой в Чехия завърши 0:0.

Краев казал на Дерменджиев, че трябва да е капитан и лидер на националите?