Младежките национали на България Радослав Цонев и Антонио Вутов играха през второто полувреме при тежката загуба на своя тим Лече с 0:3 от Матера в мач от 16-ия кръг на италианската Лега Про - Група "С". Изненадващо "джалоросите" се издъниха пред своите тифози, след като миналата седмица се изкачиха на първо място в класирането.

Негро (18), Армелино (43) и Страмбели (53) бяха точни за гостите на "Виа дел Маре", а Радослав Цонев се появи на почивката при пасив от два гола на "жълто-червените". Вутов пък влезе в игра в 76-ата минута, но и двамата не успяха да помогнат на Лече да стигне дори до почетно попадение. Близнака се отчете с жълт картон, но нямаше късмет да се разпише в трети пореден мач.

Лече дели първото място с актив от 32 точки. Толкова има и Юве Стабия на Живко Атанасов, но тимът от Кастелмаре ди Стабия има мач по-малко.