Георги Сърмов и Исмаил Иса играха като титуляри при победата на Дачия Кишинев с 1:0 срещу Зимбру в мач от 11-ия кръг на молдовското първенство по футбол.

Шампионите от 2011-а година спечелиха четвърта поредна победа в елитната дивизия и не са допускали гол в серията, с което се изкачиха на второ място с три точки зад Милсами. Сърмов и Иса, бивши футболисти на Левски, стартираха като титуляри, а голът падна в първата минута на второто полувреме.

Дачия организира добра атака през центъра, а Иса подаде много хубав извеждащ пас към Владимир Заставни. Украинецът не успя да преодолее вратаря на Зимрбу при ситуация един на един, но топката стигна до АлександруБежан и завърналият се след лечение на контузия нападател я вкара в мрежата на домакините за крайното 1:0.

Лидерът Милсами победи също с 1:0 като гост Саксан, докато фаворитът за титлата Шериф направи 0:0 срещу Заря и се смъкна до трета позиция при точка пасив срещу Дачия.