Българският халф Георги Костадинов не игра заради контузия за АПОЕЛ в домакинството на Пафос от втория кръг на плейофите в кипърското първенство. Срещата приключи 0:0, като това беше второ поредно нулево равенство за гранда от Никозия, след това срещу градския съперник Омония преди седмица.

Пафос доминираше преди почивката, а след нея по-чистите положения създадоха футболистите на АПОЕЛ. Пропуски направиха появилите се от пейката Маркиньос и Федерико Македа.

Резултатът не устройва нито един от двата отбора. АПОЕЛ продължава да е лидер в класирането с 61 точки, а вторият АЕК Ларнака има 57 и мач по-малко. Пафос събра 52 точки и се намира на 4-а позиция в първата шестица.

Чунчуков се разписа за КСА Стяуа при победа в плейофа за промоция в румънската Лига 1

Чунчуков вкара втория гол за своя тим в 49-ата минута, а малко преди това получи жълт картон.