Антонио Вутов отбеляза втория си гол в първенството на Унгария, откакто се присъедини към Мезьокьовешд-Жори от Ботев (Пловдив). Българинът се разписа за победата над Залаегерсег с 2:0. Вутов оформи крайния резултат с точен изстрел в 40-ата минута.

Домакините поведоха след половин час игра, когато Тамаш Чери стреля неособено силно, но вратарят на Залаегерсег Мартон Гюриян подцени ситуацията и позволи на топката да мине между краката му.

Не след дълго Вутов удвои аванса на домакините. Той получи пас от Мартин Хриен и с прецизен изстрел прати топката в долния ляв ъгъл.

Антонио Вутов игра до 83-ата минута, когато беше заменен от Даниел Наги. След почивката за Мезьокьовешд-Жори се появи и бившият халф на ЦСКА Руи Педро, а гостите останаха с човек по-малко в 75-ата минута заради червен картон на Сандро Семедо.