Младите боксьори на "Лаута арми", с треньор Арман Хакобян, спечелиха три медала от завършилото Държавно отборно първенство за младежи в Ямбол.

При 69 килограмовите Добри Добрев остана със сребро след оспорван финал срещу Мехмед Емерджан. В категория до 91 кг Венцислав Ангелов също спечели сребърен медал след загуба в оспорван финал от Георги Стоев.

В категория до 75 килограма Марио Митев остана с бронзов медал, след като отстъпи в равностоен двубой на Валентин Кичуков от друг пловдивски клуб Юнайтед спорт. Така Лаута арми се класира на 8-мо място, пише Trafficnews.bg.

Юнайтед спорт пък спечели два сребърни медала. На финала Валентин Кичуков отстъпи на Уилиам Чолов, а в мача за титлата при най-тежките - +91 кг, Илия Турнас загуби от Златин Илчев.