Валентин Илиев, който заместваше наказания Антони Здравков начело на Ботев (Враца) тепърва ще анализира загубата на неговите момчета в Коматево от Ботев (Пловдив) с 0:2. Ето какво каза амбициозният наставник след срещата:

Ботев (Пловдив) победи Ботев (Враца) с 2:0

Ботев (Пд) отказа Ботев (Вр) за едно полувреме, Тонев си поднесе подарък за празника

Илиев и Тонев точни за "канарчетата"

"Определено се случи. Далече сме от мисълта че серията ни без победа ще продължи вечно.

През първото полувреме можехме да решим мача в наша полза, но не реализирахме ситуациите си. Преодолявахме високата преса, създавахме числено преимущество в определени зони. За съжаление не съумяхме поради технически грешки или не добра ориентация.

Момчетата се стараха . За съжаление футболът е игра на голове. Когато не се възползваш противникът дори с малко шанс те наказва.

Натрупването на пропуски доказа влияние. Това тепърва ще го дискутираме. Дори в началото на второто полуврем имахме шанс при центрирането на Буров. Това повлия на футболистите,

Тепърва ще говорим и анализираме и ще си изваждаме поуки.

Факт е, че и Венци, и Домо, и другите ни липсват, Никога не се оправдавам с каквото и да било. Не мисля, че това оказа фатално влияние. В случая пропуските повлияха на резултата."