Треньорът на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич говори след трудната победа с 1:0 над Славия.

"Изключително труден двубой. Славия е отбор, който може да играе бърз футбол. Имахме две тренировки преди този мач със схемата, която искахме да играем. Първите 20 минути Славия бяха по-добри, променихме нещата от пейката и си върнахме контрола на мача. Последните 15-20 минути имахме няколко положения. Трябваше да сме в добре в защита. Когато вкарахме гол те сложиха още един нападател. Искаше се страхотна битка от наша страна. Публиката на Ботев е като на Реал (Мадрид) - иска фантастичен футбол. Нашите футболисти не трябва да се влияят от публиката, а да вършат това, което се изисква от тях. За нас най-важни бяха трите точки. Имаме и суха мрежа, което не се бе случвало от доста време насам", заяви Валентич.

Ботев (Пловдив) победи Славия с 1:0