Ботев (Пловдив) загуби с 0:4 от украинския Олександрия в контрола, играна на турска земя.

"Канарчетата" пропуснаха няколко добри атаки, а при единствената възможност пред тяхната врата за първото полувреме Денис Устименко беше точен в 27-ата минута.

Ботев (Пд) разгроми Марица с 6:0

"Канарите" сложиха тениски за Тоско

През втората част Ферарио Спасов даде шанс на доста от младите си футболисти, което се оказа и решаващо.

Бронзовият медалист от миналия шампионат на Украйна беше определено по-добрият тим след почивката и в крайна сметка спечели с 4:0.

Ботев (Пловдив) вече тренира в Турция

"Канарчетата" се изправят срещу Олександрия в петък

Пловдивчани излязоха с най-доброто, което разполагат към този момент.

Вратар бе Янко Георгиев, а защитниците пред него Джонатан Перейра, Костадин Ничев, Кристиян Димитров и Лазар Марин. Капитанът Лъчезар Балтанов и Радослав Терзиев действаха зад триото Станислав Шопов, Тодор Неделев и Александър Тонев, докато Антонио Вутов водеше атаката.