Спартак (Пловдив) завърши 2:2 в контролна среща с тима на Славия U19. Срещата се игра на един от помощните терени на стадион "Славия" в Овча Купел.

Домакините поведоха в началото на срещата, но новото попълнение Кирил Георгиев изравни в 40-ата със страхотен удар от фаул.

През втората част домакините отново излезнаха напред в резултата. Капитанът Христос Доков изравни за "гладиаторите".

И в тази среща треньорът Стефан Учиков заложи на юноши от школата.

Мариан Гиров, Атанас Бучов и Мартин Симеонов започнаха като титуляри, а през второто полувреме в игра влязоха Деян Господинов, Васил Стойчев, Радослав Геджов и Кръстьо Милев.

От понеделник Спартак започва подготовка за първия си официален мач - с Марица за Купата на България в сряда от 18:00 часа на стадион "Тодор Диев".

Официално: Галин Иванов се завърна в Славия