ОФК Пирин размаза Германея с 6:1 във втората си контрола от предсезонната подготовка, съобщи пресслужбата на "орлетата".

Феновете на Пирин бяха приятно изненадани от влизането в игра на Владислав Златинов през второто полувреме, който се отчете и с красиви попадения. Освен него в игра се появиха Димитър Благов и Веселин Стойков.

Хаджииванов откри резултата, след като бе изведен от Богоев сам срещу вратаря. В 20-ата и 26-ата минута удари на Туджаров и Георгиев срещнаха гредите на домакините. В 64-ата минута Кацимерски подаде в коридор на Златинов, който елегантно елиминира вратаря и отбеляза второто попадение. В 70-ата минута Стойков отбеляза за 0:3, след добра комбинация със Славков. Две минути по-късно Шапкарев центрира на Стойков и той отново не сгреши пращайки топката с глава в мрежата. В 75-ата минута Златинов изведе Славков, който покачи резултата на 0:5. Почетното попадение за домакините отново бе дело на футболистите на Пирин, след като Шапкарев върнаедна топка към вратаря, тя подскочи и премина през него във вратата.

Последното попадение отново бе дело Златинов, който от близо не сгреши. Следващата контрола за Пирин е гостуване в Разлог в сряда от 18:00.