Край на мача! Втора поредна победа за Арда.

Директен червен картон за Александър Христев след грубо нарушение срещу Илиша Сам.

Илиша Сам е санкциониран от главния съдия.

Илиша Сам ще довърши мача на мястото на Румян Ховсепян.

73′

18-годишният Никола Борисов заменя Купенов.

70′

АВТОГОЛ! Румен Гьонов прати топката в собствената си врата след центриране на Дарко Глишич от корнер.

69′

Георги Купенов получава жълт картон за груб фаул в половината на Арда

68′

Христо Иванов заменя Георги Амзин.

62′

Атанас Кръстев влиза на мястото на Веселин Марчев.

59′

ГОООООООЛ! Иван Коконов е точен от наказателния удар и дава преднина на Арда.

58′

ДУЗПА! Веселин Марчев бе фаулиран от стража на Витоша и съдията посочи бялата точка.

57′

Теофилис Коурупис сменя Григор Долапчиев.

52′

Зоран Гаич опитва да изненада отдалеч вратаря на Витоша Николай Георгиев, но ударът му е неточен.

47′

Жоао де Аморим отстъпва мястото си на почивката на Венци Бенгюзов.

46′
45′

Двата отбора се прибират в съблекалните при равен резултат 1:1.

43′

Жълт картон за Веселин Марчев за нарушение срещу Амзин.

40′

Григор Долапчиев изведе Мартин Станкев, но съдията вдигна флага за засадата.

27′

Мартин Станкев получи жълт картон, след като хвърли топката по Емил Мартинов.

23′

ГООООЛ! Мартин Станкев центрира към наказателното поле, което създаде суматоха в наказателното поле на Арда. Георги Купенов успя да прати топката във вратата на Иван Караджов. Румян Овсепян опита да изчисти от голлинията, но топката вече я бе минала с целия си обем.

22′

Деян Лозев получава първия жълт картон в мача.

20′

Отново пропуснат шанс за Витоша. Григор Долапчиев отправи удар с глава, но Иван Караджов се намеси и изби топката.

17′

Малшанс за Витоша. Четин Садула подаде към Румен Гьонов, който отправи мощен шут към вратата на Иван Караджов, но гредата спаси гостите.

14′

Жоао Аморим центрира към наказателното поле от фаул, но подаването му беше изкючително неточно.

5′

ГООООЛ! Вратарят на Витоша Николай Георгиев допусна фрапантна грешка и резултатът беше открит. Георгиев се опита да излъже Ради Василев, който го пресира. В крайна сметка топката попадна във вратата на Витоша.

1′

96 Христо Иванов 45 Илиша Сам

Витоша (Бистрица) приема Арда в първия мач от 4-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 18:45 часа.

"Тигрите" ще опитат да спечелят първи точки от началото на първенството, след като до този момент записаха три поредни загуби.

Новакът в елита е на другия полюс, тъй като все още не познава вкуса на загубата. Арда спечели 5 точки до този момент, като в последния кръг се поздрави с историческа първа победа. Сега възпитаниците на Стамен Белчев са решени да затвърдят доброто си представяне с нов успех.

Вратарят на Витоша Николай Георгиев: Жалко, че не успяхме да вземем поне равен

Най-добрият в мача Лудогорец - Витоша ще направи всичко, за да бъде титуляр и занапред

И двата отбора нямат проблеми с контузени и наказани футболисти.

Очаква се на вратата на Витоша отново да бъде Георгиев, атаката да бъде водена от Станкев и Долапчиев.

Наставникът на Арда отново няма да разчита на Ивайло Димитров, който все още не е в най-добрата си форма. Извън групата е и Лукас Мартинс. Най-вероятно Илиша Сам ще стартира на върха на атаката, след като вкара два гола срещу Берое.