Велислав Вуцов е фаворит да смени Тони Здравков на треньорския пост в Ботев Враца, пише Gong.bg. Отборът натрупа осем поредни загуби и в клуба са решили да направят промяна, за да се спре пропадането. Врачани вече са 13-и в класирането, само на две точки от последния в таблицата Етър.

Все пак трябва да се отбележи огромният малшанс, който ги преследва в последно време.

При загубата от Берое (1:2), дошла с гол в последните секунди, Ботев имаше 3-4 стопроцентови голови положения още през първото полувреме и няколко изгодни през втората част. По една или друга причина, отборът играе добре, но не реализира шансовете си.

Царско село победи Ботев (Враца) с 3:0

Царско село разклати стола на Сухия, след като нанесе осма поредна загуба на Ботев (Враца)

"Царете" тотално доминираха

В Ботев Враца са доволни от работата на Здравков, но раздялата е неизбежна след вчерашната тежка загуба у дома с 0:3 от Царско село, смятат голяма част от хората в ръководството на клуба. Слабото представяне срещу тима на Любо Пенев накарало шефовете да потърсят нов вариант в лицето на свободния Вили Вуцов.

След мача Здравков заяви, че е готов да си тръгне, ако ръководтвото прецени, че друг би се справял по-добре.