90+2′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 117
90+2′

Верея успя в края да изравни и да лиши гостите от историческа първа победа в групата на майсторите.

90+1′

Меле в полето на Витоша. Амзин успя да изчисти.

90′

Опит за бърза контра на Витоша. Защитата се справи.
Две минути добавено време.

89′

Поредно центриране на Сюлеймани отдясно. Иванов без проблеми улови топката.

88′

Георги Амзин заменя Даниел Пеев.

86′

Иванов изпусна топката, но все пак успя да я изчисти.

84′

ГООООЛ! Валери Домувчийски вкара отблизо. Христо Иванов спаси центриране отдясно, но топката попадна в Домувчийски, който пред вратата не можеше да сбърка.

81′

Иванов закова топката в ръцете си след бърза атака на Верея отляво.

80′

Илиян Йорданов сменя Петър Витанов.

78′

Стефан Христов заменя Михаил Петров.

78′

Гьонов с техничен финт ала Зидан спечели корнер.

78′

Пламен Колев боксира. Върната топка в полето беше хваната лесно от вратаря.

77′

Михаил Иванов изби топката под гредата, след като тя падаше опасно.

76′

Андонов стреля отдясно с глава. Топката излезе в корнер.

74′

Отлично спасяване на Иванов. Вратарят се хвърли наляво след удар под ъгъл на Сюлеймани. Иса се опита да направи добавка и се сблъска с Иванов.

72′

Иванов улови топката след опит за удар на Бенгюзов.

71′

Футболистите на Верея още не могат да се ориентират в защитната игра на Витоша. Все пак след почивката има опити за удари.

68′

Върбанов блокира удар отблизо на Довчийски.

67′

Милен Танев сменя контузения Меди Фенуш.

66′

Четин Садула заменя Григор Долапчиев

65′

Удар с глава на Иса. Топката профуча край вратата на Иванов.

63′

Остра атака на домакините отляво. Защитник изчисти прострелната топка.

62′

Иванов спаси удар отблизо на Иса. Узунов блокира Иса. Домакините искаха дузпа за игра с ръка на Узунов.

61′

Мощен натиск на домакините. Но само с центрирания няма как да успеят да вкарат гол.

60′

Фенуш напредна отляво и стреля в аут под малък ъгъл. Съотборниците му останаха недоволни, че не подаде.

58′

Исмаил Иса сменя Селим Керкар.

57′

Фенуш можеше да стреля, но после си поведе топката и тя излезе в аут.

55′

Старозагорци атакуват основно отляво и държат много да центрират. Това не води до абсолютно нищо.

52′

Фенуш центрира отляво. Иванов скочи и беше фаулиран.

50′

Без промяна в играта след почивката. Домакините са напред. Играчите на Витоша са групирани пред наказателното си поле.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′
45+1′

Центрирания от фаул и от корнер за гостите отляво. Второто излезе в аут до близката греда.

45′

Една минута добавено време.

44′

Домувчийски си прибра топката и опита опасен удар. Кълбото премина на 5 метра покрай вратата.

43′

Опит за задна ножица на Румен Гьонов. Бекът на Витоша не успя да уцели топката.

42′

Домувчийски опита удар от близо. Топката едва стигна до вратаря на Витоша.

38′

Греда! Гьонов засече от въздуха центрирана от Михаил Петров отдясно топка и за малко щеше да строши горната греда на вратата на Верея.

35′

Голмайсторът Лазаров изчисти с глава центрирана топка пред собствената си врата.

33′

Фаул на Долапчиев срещу Бенгюзов.

32′

ГОООООЛ! Невероятен гол на Ивайло Лазаров. Играчът на Витоша стреля с левия крак от около 30 метра, Топката падна в долния ляв ъгъл на вратата на Пламен Колев.

30′

През три четвърти от времето топката е в полето на Витоша. Гостите епизодично минават центъра.
Засега няма голови положения и пред двете врати.

26′

Бенгюзов стреля фалцово в аут. Добра преценка на Иванов.

25′

Опасен фаул за Верея на около 25 метра от вратата леко отляво.

24′

Върбанов си поведе силно топката. Получи се нещо като удар. Пламен Колев с лекота улови кълбото.

21′

Далечен удар на Керкар. Иванов остави топката да излезе.

20′

Сюлеймани центрира опасно отляво. Иванов успя да избие с една ръка.

16′

Долапчиев влезе сам отдясно. Той върна топката към дузпата и защитник изчисти. Рядка контра за гостите.

10′

Домакините притежават топката, но засега срещат трудности да преодолеят защитния вал на бистричани.

5′

Петко Цанков хвана с ръка Меди Фенуш и спря опасна атака. Играчът на Верея можеше да остане сам срещу вратаря.

3′

Капитанът Георги Андонов се опита да вкара топката във вратата с ръка. Иванов плонжира и спаси.

2′

Фаул за Верея до наказателното поле на Витоша отляво на атаката. Ангелов е подредил отзад отбора си.

1′

10.Елиаш да Силва 99.Стефан Христов

Верея може да изиграе последния си мач в настоящия състава. Финансовите проблеми не са решени и макар, че мястото в първата шестица изглежда почти сигурно, треньорът Илиан Илиев и редица футболисти може да напуснат.

Вратарят Георги Аргилашки не е на линия. Всички останали ще преследват задължителна победа, след която тимът ще излезе на пето място с 33 точки. В София старозагорци победиха същия съперник с 3:0 през първия полусезон.

Витоша играе добре, но има само 4 точки. Момчетата на Костадин Ангелов могат да използват ситуацията и да спечелят историческа първа победа в елита. В последните срещи Ангелов залага на грозна игра и резултатите са налице - равенства с Левски и Локомотив (Пд). Ситуацията с отбора е такава, че наставникът може спокойно да пробва схеми и да обиграва състава, защото е сигурно, че неговите момчета ще играят на баражите през май.